Presunúť na hlavný obsah

10 minút týchto drepov vám vytvaruje postavu na nepoznanie: Zabudnite na diéty!

Fitness

Jedným z najjednoduchších a najefektívnejších cvikov sú drepy. Vďaka ich variácii a správnej technike dosiahnete krásne vytvarovanú postavu. Týchto 10 minút drepov si zamilujete!

Ženy najviac trápia problematické partie v oblasti brucha a zadných stehien, pričom úprava stravy by nemala byť jediným spôsobom snahy o vylepšenie figúry. Na spevnenie svalstva dolných končatín sú ideálne drepy, pri ktorých je najdôležitejšia správna technika zaujatia postoja. Správne nastavenie nôh, vyrovnanie chrbta a dostatočný podrep či správne dýchanie.

Každodenné robenie drepov so zvyšujúcou sa frekvenciou by malo samozrejme závisieť od vašej kondície. Začnite takou sériou, na akú sa cítite a zbytočne svoje sily nepreceňujte. Ideálne jednoduchými drepmi a neskôr do nich zakomponujte rôzne cviky s dolnými a hornými končatinami ako vám ukáže cvičiteľka vo videu. Čím väčšia hĺbka drepu, tým viac posilňujete aj zadoček. Vďaka pravidelnosti týchto cvikov sa tak môžete už po mesiaci aktívneho prístupu pýšiť sexi pozadím.

VIDEO: Pozrite si, ako treba robiť drepy tak, aby sa to odzrkadlilo na vašej postave

Chudnutie si vyžaduje aj správny jedálniček. Poraďte sa zadarmo s odborníkom na výživu, ktorý vám ho pomôže zostaviť na mieru presne pre vás.

Diskusia k článku

comments powered by Disqus