Presunúť na hlavný obsah

Slovenská víťazka SEML Barbora Koláriková strávila dva mesiace v Tokyu: Pozrite si, čo všetko stihla!

Modeling

Víťazka slovenského finále prestížnej modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2013, Barbora Koláriková, rozbehla svoju kariéru naozaj naplno. Pozrite si, čo všetko už za pol roka stihla i to, čo ju čaká!

FEMINITY: Od víťazstva Schwarzkopf Elite Model Look Slovakia 2013 ubehol už polrok. Ako sa ti odvtedy zmenil život?

Barbora: Odvtedy, čo som začala s modelingom, začala som podstatne viac vnímať modelky,  návrhárov a celý módny svet. Fotila som pre viacero časopisov na Slovensku i v Česku, zúčastnila som sa svetového finále Elite Model Look v Číne, kde som sa umiestnila v Top15 a koncom januára som vycestovala do Tokya na dva mesiace, čo bol úžasný zážitok.

FEMINITY: Tvojím veľkým benefitom bola nielen zaujímavá tvár, ale aj krásne dlhé nohy. Prezradíš, ako sa staráš o postavu?
Barbora: Snažím sa pravidelne cvičiť, športovať a zdravo stravovať.

FEMINITY: Nedávno si strávila dva mesiace v Tokiu. Táto krajina je úplne odlišná od Európy. Ako sa ti tam žilo?
Barbora: Tokyo bolo úžasné! Úplne rozdielny spôsob života, krásna krajina a ľudia. Napriek tomu, že som bola pracovne extrémne vyťažená, som si pobyt v Japonsku užila a dúfam, že sa tam ešte vrátim.

FEMINITY: Pobyt mimo domova musí byť do istej miery náročný. Ako si vychádzala s dievčatami, keďže si musela komunikovať v angličtine, a je to o to ťažšie?
Barbora: S dievčatami som vychádzala výborne, získala som  nové, dobré kamarátky :). Angličtina mi žiadny problém nerobí, čiže komunikovať s ostatnými bolo pre mňa prirodzené.

FEMINITY: Ktorá z kampaní alebo prehliadok ti doposiaľ najviac zarezonovala v pamäti a ktorá je ešte len tvojím snom?
Barbora: Najviac ma zaujalo fotenie v Tokyu, na ktorom som sa mala prejedať lievancami :).
Mojím snom je robiť prehliadky v Paríži a New Yorku.

FEMINITY: Začínajúce modelky sa niekedy nevyhnú vtipným situáciám. Zažila si aj ty niečo počas fotenia alebo prehliadky, čo ti nevyšlo, prípadne, čo ťa pobavilo?
Barbora: Zatiaľ som na móle nespadla, ani som sa nepotkla, čomu sa celkom čudujem, pretože v bežnom živote sa mi to stáva celkom často :).

FEMINITY: Do akej miery hrá dôležitú úlohu móda a trendy v tvojom osobnom živote? Patríš medzi nákupné maniačky?
Barbora: Myslím, že móda je pre mňa veľmi dôležitá, rada sa obliekam podľa toho, čo sa teraz nosí. Za nákupnu maniačku sa však určite nepovažujem.

FEMINITY: Už čoskoro štartujú kastingy Schwarzkopf Elite Model Look 2014 na Slovensku. Ty si sa ho zúčastnila presne pred rokom. Čo by si odporučila dievčatám, ktoré uvažujú prísť na kasting?
Barbora: Baby, určite neváhajte, nemáte čo stratiť, len získať! Buďte prirodzené a milé, to sa najviac cení!

- Najčítanejšie -