Presunúť na hlavný obsah

Muži, po ktorých túžime a nikdy ich nebudeme mať: Pobláznili nejednu ženu a neurobili nič!

Zahraničné celebrity

Hollywood je plný mužov, o ktorých beznádejne túži nejedna žena. Nepríjemné je to, že ich žiadna nikdy nebude mať.

 

Pán Božský

Najsexi mužská postava seriálu Sex v meste zamotala hlavu nejednej žene. Chris Noth je fešák v obleku s vlastnou limuzínou, ktorý bol vždy v správny čas na správnom mieste. Všetko berie s nadhľadom a podmanivým úsmevom. Ach, ktorá by ho nechcela?

Edward Cullen

Robert Pattinson. Nepríjemný a záhadný muž, ktorý nejaví záujem, no napriek tomu dokáže poblázniť krásnu ženu. Zo začiatku čudák, ktorý si nikoho nepripustí k telu, sa premenil na úžasného spoločníka, s ktorým prežijete možné aj nemožné.

Danny Zucco

Kožené nohavice a cigareta za uchom. Rebel, ktorý sa bál prejaviť svoje city. John Travolta hral pred kamarátmi „tvrďáka“, no hlboko v srdi to bol skutočný romantik. Svoju lásku stretol na pláži a bolo to navždy. Doba, v ktorej žil, bola naozajstným prejavom lásky a skutočných citov.

Dylan McKay

Klasické texasky devätdesiatych rokov, čierne tričko a nagélované vlasy. Luke Perry je jednoducho sexuálny symbol každej stredoškoláčky. Frajer so strednej, ktorý pil krv každému mužovi a všetky ženy z neho odpadávali. „Svojho“ Dylana mala asi každá žena vo svojom živote. Tohto muža potrebujú všetky, aby pochopili, čo od života naozaj chcú.

Christian Grey

Chladný, náruživý a so štipkou úchylného zmýšľania. Na mieste jeho vyvolenej túži byť mnoho  žien. Je veľmi ťažké definovať prečo, keďže za jeho krásnou tváričkou sa skrýva egoistické „zviera“, ktoré dostane všetko, čo si zaumieni. Postava, ktorú stvárni Jamie Dornan je skrátka na „zožratie“.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus