Mužský vrchol podľa veku: V týchto rokoch je chlap najvýkonnejší!

Dvadsiatnici sú iní ako tridsiatnici, a päťdesiatnici sa nedajú porovnať so štyridsiatnikmi. Ako to je s tými mužmi a vekom? A najmä, ako vplýva vek na ich posteľové výkony?

Mužská sexualita odráža vek, v ktorom sa milenec práve nachádza.

Mužská sexualita odráža vek, v ktorom sa milenec práve nachádza.

Zdroj: Profimedia

Poďme sa pozrieť na mužskú sexualitu podľa veku. Kedy je muž najlepší v posteli?

Nadržaní dvadsiatnici

Sex s nimi obvykle netrvá hodiny, no počíta sa každá minúta. V dvadsiatke často mužom ženy slúžia len ako prostriedok na vykonanie potreby. Nečakajte od nich svetoborné posteľové výkony, skôr sa pripravte na rýchly zážitok. Títo muži ešte presne nepochopili význam sexu, berú ho len ako fyziologickú, pudovú záležitosť, pri ktorej sa im výrazne uľaví. Teda, česť výnimkám.

Tridsiatnici v rozkvete

Ak sa bavíme o sexe, vraj sú to práve tri krížiky, ktoré vám zabezpečia dokonalé posteľové rošambó podľa vašich predstáv. Muži v tomto veku totiž začnú viac vnímať parterkine potreby, ženské preciťovanie a pomaličky zisťujú, čo na nás, ženy, zaberá. Chcú nás dostať na vrchol, sú otvorení novým nápadom, a snažia sa vydržať čo najviac. V tomto veku sú pripravení takmer kedykoľvek uspokojiť naše sexuálne túžby. Značka: Kvalitne!

Zrelí štyridsiatnici

V tomto období sa kreativita prelína s hĺbkou. Dôvod? Prirodzené dozrievanie, ujasnenie si priorít. Jednoducho, na ženu v tomto období muži nepozerajú už len ako na sexuálny objekt, ale ako na matku detí, rovnocennú partnerku  a silného hráča. Páni - štyridsiatnici konajú s porozumením a zmyselnejšie. Problémom môže byť, že už nie sú schopní číslo tak rýchlo zopakovať. Kde je však chuť, je aj  sila!

Snaživí päťdesiatnici

Roky pribúdajú a s nimi sa v malom množstve stráca aj sexuálna vitalita. Mnohí muži spanikária, siahajú po pilulkách, ktoré im zázračne pomôžu s tvrdosťou ich nástroja. V tomto veku môže prísť aj kríza, páni tvorstva môžu mať pocit že už nie sú atraktívni ako kedysi a snažia sa tento „nedostatok“ zažehnať aférkou s mladou milenkou. Sex už nie je trikrát do týždňa, obmedzil sa na číslo za mesiac. Milujúca partnerka však vie aj tento problém odstrániť.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
Bibi

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba