50 skvelých plavkových inšpirácií: Vyzdvihnite svoje ženské tvary a nehanbite sa za svoju postavu!

Výber plaviek podlieha mnohým kritériém, podobne ako pri spodnej bielizni. Pripravili sme pre vás plavkový špeciál, vďaka ktorému získate prehľad, čo je aktuálne „IN“!

50 skvelých tipov na plavky, v ktorých naplno podčiarknete svoju ženskosť, ZDROJ: Archív uvedených značiek

50 skvelých tipov na plavky, v ktorých naplno podčiarknete svoju ženskosť, ZDROJ: Archív uvedených značiek

Zdroj: Archív uvedených značiek

V rytme samby a exotiky

Keď zmiešate tie najrôznejšie farby, vzory a motívy, vznikne neskutočný chaos, ktorý na druhej strane dokáže byť naozaj pútavý a príjemný. Pestrofarebné kúsky dokonale zvýraznia do popredia vašu pokožku a navyše, v hornej šasti pridajú na objeme a tak o ženské krivky nebudú mať núdzu ani tie menej obdarené. Fantázii sa medze nekladú a tak môžete kombinovať aj strakatý vzor vrchnej časti so spodnou časťou úplne odlišného vzoru a zafarbenia. 

Zvieracia divočina na vlastnej koži

Zvieracie motívy zostávajú aj naďalej veľmi obľúbené u žien, no aby nepôsobili príliš lacno a vulgárne, návrhári do nich zakomponovali detail v podobe inej, žiarivejšej farby. Divočinu z prírody pritom nemusíte nosiť na tele len v podobe zvieracích vzorov, ale aj flóry. Listy z džungle alebo len typicky amazonské odtiene vyčarujú zo ženy neodolateľnú dračicu už na pohľad.

Farebná škála, z ktorej si vyberie každá

Farebné spektrum je plné tých najrôznejších farieb a ich odtieňov a tak si každá žena môže prísť na chuť. Jednofarebné plavky majú niečo do seba a v tomto minimalistickom vzhľade rozžiaria ženské krivky. Aby neboli príliš obyčajné, módni dizajnéri sa čoraz viac pohrávajú so strihom plaviek. Rafinované viazanie či strih spodného dielu robí ženské telo ešte viac sexi.

Sladká lolita alebo retro opäť na scéne

Ženské pohlavie rado pôsobí nežne a sladko, a preto ani tento štýl návrhárom neunikol. Odtiene jemnej ružovej, prechádzajúce do kvetinových motívov až po cyklamenovú a fialovú vytvárajú s ženským telom dokonalú súhru. Niektoré kúsky prechádzajú svojim strihovým riešením a štýlom až do retro looku.

Elegancia pre dámy za každých okolnosí

Niektoré ženy chcú byť za dámy aj v plavkách a tak uprednosťnujú skôr klasiku v podobe čierno-bielej a prípadne lesklých tónov. Plavky tohto typu sú veľmi populárne aj v štýle monokin alebo sú doplnené o rôzne detaily v podobe pracky, kamienkov, brošne či zipsu. Tento glamour štýl je vhodný aj na večernú párty a vďaka nemu bude každá dáma po polnoci ako femme fatale.

Foto:
Archív uvedených značiek
Zdroj:
Mon

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba