Presunúť na hlavný obsah

Ľudskí Barbie a Ken: Posadnutosť plastikami z nich robí živé bábiky! Doplatia na svoju "dokonalosť"?

Zahraničné celebrity

Desiatky plastík, hodiny driny v posilňovni s jediným cieľom - pripomínať čo najvernejšie obľúbené detské hračky, Barbie a jej partnera Kena.

Šokujú svojou dokonalosťou. Ukrajinka Valeria Lukyanova a Brazílčan Rodrigo Alves majú v živote jeden hlavný cieľ – vyzerať ako ľudské verzie bábik Barbie a Kena. Čo tam po tom, že musia podstúpiť niekoľko desiatok operácií, ktoré výrazne zasiahnu do ich zovňajšku!

Valeria alias „Barbie“ šokuje podobou

Krásna blondínka dlho zamestnávala verejnosť otázkami, či vlastne existuje. Jej podoba s dlhonohou a prsnatou bábikou je až zarážujúca, no Ukrajinka svätosväte tvrdí, že žiadnu plastickú operáciu okrem úpravy poprsia, nepodstúpila. Valeria zákroky na tvári odmieta, všetko je vraj len šikovný mejkap a hra svetla. Ak by vás náhodou zaujímalo, čomu sa krásna Ruska venuje, je to štúdium mimotelesného cestovania. Inak trávi dni cestovaním po svete, cvičením v posilňovni a zdokonaľovaním samej seba. Nadovšetko vraj miluje spev. Recept na osí driek a gazelie nohy? Valeria neprijíma žiadnu pevnú stravu, svoj jedálniček zakladá na proteínových nápojoch a ovocných kokteiloch. Nuž aj to je daň za „barbienovské“ miery, ktorými púta pozornosť celého sveta!

Ken minul na plastiky už milióny

Je svojím plastovým vzorom posadnutý. Kedysi býval Rodrigo Alvez len obyčajný brazílsky chlapec s pneumatikou na bruchu a nohami do tvaru písmena X. Dnes na svojom neštandardnom výzore zarába. Fotí sa s turistami, dáva bez problémov rozhovory a vyratúva, čo ho jeho „nové telo“ stálo. Implantáty, ktoré dostávajú jeho postavu do mier bábiky od Mattela, zdobia takmer celé jeho telo. Výplne v lícach, na mieru vyformované lýtka, nafúknuté pery... Brazílčan naozaj nešetril na ničom. Kedysi trpel svojím telom "obaleným" tukom. Ste fascinovaní, ako sa s „tučka“ mohol behom chvíle stač vyrysovaný mačo? Aj „tehličky“ na bruchu sú výtvorom plastického chirurga, nehovoriac o výplniach v rukách, ktoré ho takmer stáli život. Ani táto skúsenosť ho však neodradila od pokračovania v chirurgickom maratóne, ktorého sa kvôli svojej posadnutosti Kenom stal súčasťou.

- Najčítanejšie -