Presunúť na hlavný obsah

Nádherná Karin Haydu neustále prekvapuje: Pozrite si, čo také prezradila zo svojho súkromia!

Feminity TV

Herečka Karin Haydu patrí medzi ženy, ktoré sa o seba dôkladne starajú a vždy vyzerá upravená tip-top. Zaujímalo nás, v čom spočíva tajomstvo jej krásy i to, ako sa parádila, keď bola ešte mladá slečna.

Slovenská herečka Karin Haydu je na našej scéne výraznou osobnosťou, ktorá púta pozornosť očí nejedného muža, ale aj ženy. O svoj vzhľad sa stará primeraným spôsobom a žiadne extra procedúry či skrášľovacie techniky nepodstupuje. Vystačí si sama so sebou, o čom svedčí aj jej talent v podobe líčenia sa. Okrem seba veľmi rada skrášľuje svoje kamarátky a známe.

Karin Haydu je už dospelá žena, ktorá presne vie, čo jej najviac pristane a v čom sa cíti najlepšie. Zaujímalo nás však, čo vystrájala ako mladá slečna počas detstva: „Mám 10-ročnú dcéru a presne to, čo robieva ona, som robievala aj ja. Keď som doma a počujem, že už klopká v mojich topánkach. Dobre vie, že to ešte nemá, tak jej poviem: Vaneska, vyzuj sa z mojich topánok.,“ smeje sa Karin, ktorá presne vie, ako sa jej dcéra cíti. Mladá slečna, ktorá je ešte dieťa, ale už by chcela byť ženou. Rovnako sa cítila aj ona ako dieťa pred pár rokmi: „Keď už som mala pocit, že už som teda veľká a stále mi prsia nerástli, tak som si ich vypchávala ponožkami,“ zaklincovala náš rozhovor sympatcká herečka.

FEMINITY TV: Celý rozhovor s herečkou Karin Haydu si môžete pozrieť vo videu

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus