Presunúť na hlavný obsah

Známe krásky šoubiznisu a ich partneri: Pozrite si, akí páni stoja po ich boku!

Slovenské celebrity

Keďže slovenské a české ženy patria medzi tie NAJ, rozhodli sme sa pozrieť sa na to, s kým „randia“. Toto sú fešáci, ktorým sa podarilo uloviť naše najvýraznejšie ženy. Komu to podľa vás najviac pristane?

 

Dara Rolins

Dara je na hudobnej scéne už dlhé roky. Po jej boku stojí Patrik „Rytmus“ Vrbovský, taktiež hudobník, ktorý si dokázal za relatívne krátku dobu získať množstvo fanúšikov. Obaja sú výrazné osobnosti a pekne sa dopĺňajú. Dokonca, k sebe ladia aj výberom svojich outfitov.

Taťána Kuchařová

Modelka československého pôvodu tvorí pár s hudobníkom Ondřejem Brzobohatým. Výrazná kráska a žiadaný hudobník sú partnermi už dlhšie a sú do seba až po uši zaľúbení. Čo poviete, pristane im to, no nie?

Magdaléna Šebestová

Jedna z najkrajších Sloveniek, momentálne riaditeľka súťaže krásy, sa „pochválila“ svojím partnerom počas slnečného dňa. S Jánom Ďuricom chodia necelý rok a zaľúbený párik spolu vyzerá naozaj pekne a štýlovo. Slovenský futbalista a modelka sa snažia spolu tráviť čo najviac času.

Erika Judínyová

Moderátorka a dlhoročná stálica komerčnej televízie vyzerá veľmi šťastne. Po boku herca Štefana Skrúcaného žiari na všetky strany a párik spolu navštevuje mnoho spoločenských akcii bok po boku.

Kristína Krajčírová

Kristína Krajčírová má krásy na rozdávanie. Po tom, čo pobláznila porotu a vyhrala súťaž krásy sa ukazuje v spoločnosti čoraz častejšie a vždy dokonale upravená. S priateľom prišli aj na BMD, kde Kristína vyzerala úžasne. Jej partner Ivan Kmotrík ml. na ňu môže byť hrdý.

Táňa Pauhofová

Ryšavá herečka je známa tým, že o svojom súkromí veľmi nerozpráva. S novým priateľom sa však niekoľkokrát ukázala ruka v ruke. Táňa Pauhofová je teda oficiálne zadaná a šťastným partnerom, jednej z najcharizmatickejších slovenských herečiek, je podnikateľ Martin Vaľovský.

Ktorá slovenská kráska tvorí so svojím partnerom najkrajší pár?

spolu hlasovalo 1904 ľudí

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus