Presunúť na hlavný obsah

Letný horoskop erotiky: Škorpióni si užijú zmyselný sex, barani a levy prežijú horúce noci

Partnerský horoskop

Hovorí sa, že počas letných mesiacov obľubujeme sex viac, ako v zime. Prečítajte si, ako to vidia tento rok hviezdy.

 

Vodnár

Jedinečný štýl vodnára sa objavuje v jeho nezávislosti, no napriek tomu pre vás láska znamená viac, ako si možno myslíte. Až potom, čo nájdete tú pravú polovičku, sa dokážete odviazať a ukázať svoje hriešne ja. Tieto letné mesiace budete prežívať v slastnom objatí svojho partnera.

Ryby

Pre vás znamená láska a sex to isté. Jedno bez druhého si len ťažko dokážete predstaviť a svoje sexuálne fantázie túžite uspokojiť so svojou spriaznenou dušou. Vyskúšajte sa trošku odpútať od svojej polovičky a na svet sa dívajte triezvejšie a s nadhľadom. Ak sa vám to podarí, toto leto si užijete úžasné orgazmické noci.

Baran

Baran patrí medzi vášnivejšie znamenia, pre ktoré sex znamená niečo viac. Energické osobnosti narodené v tomto znamení vnímajú aj vzťah cez posteľ. Či sa už stretnete s novým objavom alebo ste v dlhoročnom vzťahu, vaše letné mesiace budú plné rozkoše a vášne.

Býk

Energické a zmyselné znamenie má vášnivú povahu a silný sexuálny apetít. Vaše telo a vyžarovanie prebúdza túžbu. Aj napriek silnému libidu sú býci verní. Majú radi usporiadaný život a pekný, harmonický vzťah. Aktívny sexuálny život si najradšej užívajú v partnerskom zväzku. V lete sa milujeme oveľa radšej ako v zime, takže očakávajte nárast túžby a apetítu.

Blíženci

Sex je pre blížencov intelektuálnou záležitosťou a inak to nebude ani v letných mesiacoch. Najväčším problémom blížencov je fakt, že sa nedokážu v spálni vcítiť do toho druhého. Myslia na seba a sexuálny život je akýmsi zvláštnym spôsobom jednostranný. Vyskúšajte sa teraz sústrediť na partnera a verte, že to bude naozaj stáť za to!

Rak

Úplným opakom je rak, ktorý si dáva priveľmi záležať na uspokojení svojho partnera. Ak ste vy alebo váš partner rak, toto leto si užijete naozaj horúce chvíle. Intenzita sexuálneho života však bude závisieť od toho, čo ku konkrétnemu človeku cítite. Raci sú veľmi citlivé znamenia, čo sa odráža aj v ich sexuálnom živote.

Lev

Kráľ zvieracej ríše miluje byť v centre diania. Inak to nie je ani v posteli, kde sa snaží za každú cenu zapôsobiť. Toto ohnivé znamenie je aj mimoriadne náročné a zároveň sebaisté. Sexuálna sila, ktorú budete v lete vyžarovať, vám zaručí častejšie sexuálne hry, ako kedykoľvek predtým.

Panna

Praktické a analytické panny to nebudú mať až také ružové. Toto plaché, no zároveň zábavné stvorenie sa bude musieť posnažiť o niečo viac, pokiaľ si chce užiť vzrušujúce leto. Jej sexuálne zážitky sú priemerné a ak sa neposnažíte, inak to nebude ani počas horúcich nocí.

Váhy

Robíte všetko, čo partnerovi vidíte na očiach. Vaša sexuálna charizma srší do všetkých strán, tak sa ju nebojte použiť vo svoj prospech. Váhy sú dokonalými spoločníkmi v posteli, pretože urobia aj nemožné, len aby bola spokojnosť na oboch stranách. Ten, kto sa narodil v tomto znamení, má všetko vo svojich rukách a je iba na vás, či zažijete vzrušujúce leto.

Škorpión

Silné a zmyselné znamenie je impulzívne a častokrát ignoruje tabu. Sex pre vás znamená niečo viac, ako len fyzické uspokojenie. Je to niečo, ako objavovanie mystických hlbín, ktoré vás „unesú“ za hranice erotiky. Ak má škorpión vhodného partnera, jeho sexuálny život prekvitá a orgazmus spríjemňuje jeho život na dennej báze.

Strelec

Strelci sú prirodzení záletníci. Spontánnosť je ich druhé meno a preto diet divu, že o skvelý sex núdzu nemajú. Neustále premýšľate, či niekde nečaká niečo lepšie a to sa odzrkadľuje na skúsenostiach. Frekvencia sexuálnych radovánok vždy v lete rastie a strelci budú i tento rok viac, ako uspokojení.

Kozorožec

I keď oplývate hlbokou zmyselnosťou, vždy si radšej počkáte na toho správneho partnera. Dívate sa na veci triezvym pohľadom a všetky svoje tromfy odhalíte až potom, čo ste si úplne istý svojou polovičkou. Keď už k tomu dôjde, váš sex je úžasný, netradičný a plný orgazmických zážitkov.

- Najčítanejšie -