Presunúť na hlavný obsah

Zažiarila nielen sama, ale aj s manželom!

Radosť zažiariť

„Asi ako každá žena som so sebou nespokojná, potrebovala by som poradiť. Verte, že by som rada zažiarila! Zbadala som v električke vašu propagáciu rubriky Radosť zažiariť a rozhodla som sa poslať Vám prihlášku.“ napísala nám pani Martina a po prečítaní bolo rozhodnuté. Stala sa tak našou ďalšou adeptkou na premenu. Keď si ju po niekoľkých hodinách strávených v Poluse prišiel vyzdvihnúť manžel, nestačil sa čudovať a už stál po jej boku módne oblečený v novej pánskej značke. Ochotne nám zapózoval, veď čo by milujúci manžel neurobil pre svoju polovičku!

 

Napriek faktu, že je mamou dvoch detí, sama vyzerá naživo ako mladé dievčatko. Jej premena bola teda veľmi jednoduchá a vlastne sme „len“ vylepšovali už dobrý základ. Martina si v tento deň užívala kadernícky, stylistický a vizážistický servis a pozrite sa  ako skutočne zažiarila.

V kaderníckom salóne  Pierot v Poluse jej dopriali krásny plastický, trojitý melír  a skvelý moderný účes. Vizážistka Slávka Šokoťková nalíčila Martinu úplne jemne, letne a podčiarkla tým jej prirodzený mladistvý vzhľad. Takto krásne učesanú a nalíčenú ju vzala do parády módna stylistka Mirka Dobiš Michalková a zavŕšila dokonalú premenu troma outfitmi, ktoré boli nielen na pohľad originálne a módne, ale aj pohodlné.

Ako prvú sme navštívili predajňu CAMAIEU, kde nás na prvý pohľad upútal letný klobúk a módne zrkadlové slnečné okuliare. To bol základ z ktorého sme vychádzali a tieto doplnky sme doladili ku bielej čipkovanej sukničke a farebnej letnej košeli. Ležérny outfit, vhodný na každý voľný deň je ideálny do horúceho letného počasia.

Druhý outfit je tvorený originálnym tyrkysovým letným overalom z predajne ORSAY. K takto výraznému modelu stačí jednoduchá kabelka a šperk. Bielo-zlaté topánky k tomuto outfitu sme dokombinovali z novej letnej kolekcie predajne BAŤA.

Pastelové farby Martine naozaj svedčia a po tých sme siahli aj v ďalšej predajni značky MANGO. Farebné šaty sme doplnili ružovou džínovou bundičkou a béžovými sandálmi na platforme, ladiacimi s béžovou kabelkou.

 A tentokrát malý BONUS na záver. Hneď oproti predajni ORSAY v Poluse, kde sme vyberali oblečenie pre pani Martinu,  je novootvorená predajňa pánskeho oblečenia PAKO LORENTE. Jej výklad nás zaujal natoľko, že ihneď pri príchode Martininho manžela nám  skrsol nápad – nastylovať ich aj spoločne. Manžel sa nenechal  dlho prehovárať a takto krásne nám spoločne zapoózovali. Martina v tomto prípade opäť zažiarila v outfite značky ORSAY  a topánkach značky BAŤA.

Polus City Center chce aj v tomto roku dopriať svojim zákazníčkam radosť a takouto formou prispieť k ich spokojnosti. Preto niekoľkým desiatkam z nich zabezpečí servis v podobe profesionálneho tímu v projekte  ”Radosť zažiariť”.

Ak chcete aj vy zažiť atmosféru nášho projektu premeny, stráviť skvelý a zábavný deň v Poluse, domov odísť krásne nalíčená, učesaná, plná dojmov a módnych inšpirácií, navyše aj s malým darčekom, PRIHLÁSTE sa! Jednoducho napíšte nám email na adresu radostzaziarit@poluscitycenter.sk, uveďte svoje meno, bydlisko, vek a pripojte svoju foto. Do konca roka 2014 vyberieme viac ako dve desiatky z vás, ktoré sa zmenia vďaka Polusu. A nezabudneme ani na pánov, pretože Polus ponúka i mnoho skvelých pánskych módnych značiek. 

Páči sa vám premena pani Martiny, ktorá vychováva dve deti?

spolu hlasovalo 6 ľudí

Áno
6
Nie
0

- Najčítanejšie -