Presunúť na hlavný obsah

Victoria Beckham ukázala, v čom zbalila najsexi futbalistu na prvom rande: Budete prekvapení!

Zahraničné celebrity

Módna dizajnérka a úspešný futbalista. Presne takto vyzerá jeden z najtrendovejších párov Hollywoodu. Ste zvedaví, ako sa Victorii Beckham podarilo uloviť Davida?

 

Bývalá speváčka dievčenskej skupiny Spice Girls Victoria Beckham sa už dlhé roky drží na vrchole vkusu a najvychytenejších trendov. Okrem toho, sama podniká v módnom priemysle, čo je vidieť na jej zmysle pre módu. Na svojej sociálnej sieti sa so všetkými fanúšikmi podelila o kúsok, ktorý sa jej stal osudným. Práve toto sú šaty, ktoré mala na sebe na prvom rande so svojím manželom Davidom Beckhamom. Svoju radosť zo spomienkového kúsku neskrýva ani samotná Victoria Beckham, ktorá si pri teto fotografii milo zaspomínala. „Pozrite sa, čo som našla. Šaty, ktoré som mala na mojom prvom rande s Davidom!! X To je milé!! X vb,“ podelila sa o svoje pocity Victoria Beckham na sociálnej sieti. Už vtedy mala podnikateľka Victoria Beckham štýl a presne vedela, na čo najsexi futbalistu „dostať“. Čo poviete?

Ďalšou milou spomienkou je fotografia, ktorá zachytáva Victoriu v tehotenstve. Speváčka z nej urobila koláž, na ktorej môžete vidieť, že si všetky kúsky z minulosti odkladala. Jej skriňa očividne obsahuje aj dávno zabudnuté outfity, ktoré sú pre samotnú „Beckhamku“ veľmi dôležité. Aj v tej dobe presne vedela, v čom zažiari a čierne šaty, ktoré zvýraznili všetky jej krivky, je padli ako uliate.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus