Presunúť na hlavný obsah

Bezchybná Slovenka svojou dokonalosťou poburuje: Fotografia z civilu vás prekvapí

Slovenské celebrity

Blondínka, ktorej dokonalé krivky momentálne pútajú pozornosť celého sveta nie je na Slovensku príliš známa, no jej gény ju prezrádzajú. Pozrite si, v čom spočíva tajomstvo jej krásy, ktorou doslova poburuje.

Slovenská topmodelka Adriana Čerňanová, ktorá sa preslávila vďaka agentúre Elite Model Management poriadne dozrela a dnes je z nej doslova bohyňa. Blondínka, ktorá meria takmer 180 centimetrov a má štíhlu postavu, púta pozornosť aj svojimi obdarenými krivkami. Vďaka bezchybnému vzhľadu nemá o ponuky núdzu a dokonca berie aj tie najlukratívnejšie, vrátane spodnej bielizne či plaviek, na ktoré má najlepšie predispozície. 

Ak ste si pri pohľade na jej krivky povedali, že všetko sú to triky retušérov a Photoshopu, ste na omyle. Adriana je stelesnením prirodzenej krásy a o svoje telo i pleť sa dôkladne stará. Odzrkadľujú to aj jej fotografie z bežného života, na ktorých vyzerá známa modelka rovnako dobre, ako na profesionálnych fotografiách. Podľa mnohých kritikov dokonca ešte lepšie, nakoľko na snímkach z civilu pôsobí jemnejšie a prirodzenejšie. Modelka tohto fotmátu si ani nemôže dovoliť mať celulitídu alebo podobné nedostatky. Adriana sa svojej postave venuje a beh je jej súčasťou života. 

Hoci má podľa mnohých žien „povolanie snov“, modeling tiež nie je prechádzka ružovou záhradou, ako si mnohé myslia. „Keď je náročné fotenie či natáčanie, často trvá oveľa dlhšie než „klasických“ osem pracovných hodín. Napríklad jedno natáčanie videa pre Wonderbra trvalo 14 hodín,“ prezradila v minulosti pre Feminity.sk Adriana. Modeling je tiež náročný na čas a flexibilitu, musíte veľa obetovať. „Modeling je veľmi náročný na prepravu, časové posuny, flexibilitu - často mi zavolajú, že na druhý deň niekam letím a zmenia sa mi tak plány o 180 stupňov,“ dodala na záver Adriana, ktorá si toto „slobodné“ povolanie užíva naplno. 

Myslíte si, že Adriana patrí medzi najkrajšie Slovenky?

spolu hlasovalo 1486 ľudí

Áno
1156
Nie
330

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus