Presunúť na hlavný obsah

Ani Julia Roberts nie je dokonalá: Tento zoštíhľujúci zázrak jej vyhladzuje hrboľaté bruško

Zahraničné celebrity

Hollywoodska hviezda Julia Roberts sa stala aj vďaka filmu Pretty Woman dokonalým stelesnením ženského pôvabu. Ani ona však nie je dokonalá a na formovanie svojej figúry využíva tento zázrak.

Jedna z najlepšie platených herečiek všetkých čias, Julia Roberts si status hollywoodskej superstar udržiava od svojich dvadsiatichtroch rokov. Hoci má americká herečka dávno po štyridsiatke, na jej pôvabe a charizme jej to neubralo. Julia sa stala akýmsi stelesnením dokonalosti ženskej krásy. 

Neviditeľný zázrak, ktorý formuje ženskú siluetu

Pri pohľade na Juliu by len málokto zapochyboval o jej perfektnej figúre. No aj ona je len „bežná“ smrteľníčka a k ideálu ženskej siluety si musí dopomáhať. Jej srdcovkou a najlepším priateľom je zoštíhľujúca spodná bielizeň známej značky Spanx. Ak sa odosobníte od toho, ako tento kúsok vyzerá, pochopíte, že ide naozaj o výborný doplnok. Dizajnéri navrhli rôzne strihy v podobe krátkych a dlhých pančušiek, topov a spodničiek, ale tiež podprseniek a spevňujúcich nohavičiek. Tieto kúsky majú zabezpečiť, aby sa žena neobmedzovala a obliekla si to, v čom sa cíti pohodlne a najmä krásne.

Julia ako každá žena v zrelom veku „bojuje“ s pribúdajúcimi faldíkmi, najmä v okolí bruška. Herečka je síce štíhla, no hrboľaté bruško a okolie nad bokmi si doslova pýta „vyhladenie“. Práve toto čaro má v sebe spomínaná zoštíhľujúca bielizeň, ktorej podľahli aj iné slávne celebrity. Paradoxom tiež je, že majiteľka tejto značky Sara Blakely sa stala známou milionárkou a vďaka tomu, že má veľký obrat si môže dovoliť na trh uviesť nižšie ceny. „Hviezdna bielizeň“ je tak na dosah aj pre obyčajné ženy, ktoré chcú vyrovnať na tele isté tukové nerovnosti.

Myslíte si, že zoštíhľujúca bielizeň naozaj pomáha?

spolu hlasovalo 432 ľudí

Áno
352
Nie
80

- Najčítanejšie -