Presunúť na hlavný obsah

Tento fešák balí ženy na to, čo väčšine mužov chýba: Neuveríte, čím láme ženské srdcia

Móda

Adam Gallagher je muž, ktorý je pre mnohé ženy absolútne neprehliadnuteľný. O svoje tajomstvo sa pravidelne delí s mužmi po celom svete. Pozrite sa, čo stojí za jeho úspechmi!

 

Štylista, bloger a módny poradca Adam Gallagher má niečo, čo mnohým mužom chýba. Niečo, po čom ženy tajne túžia a dúfajú, že aj ten ich vyvolený ich príjemne prekvapí. Pri pohľade na tohto fešáka sa zatajuje dych mnohým dámam a iba tíško premýšľajú o tom, či naozaj existuje ešte niekto, kto ich takýmto spôsobom dostane. Jeho štýl „sexi cukríka“ sa bije s „drsným frajerom“, ktorého ženy milujú do bezvedomia.

Nezameniteľné kombinácie, ktorým neuveríte

Vkus a štýl je niečo, čo sa nedá úplne naučiť, ale je možné inšpirovať sa tými, ktorí tomu rozumejú na jednotku. Tou inšpiráciou môže byť práve Adam, ktorého outfity sú zmesou nadčasovosti a elegancie, no zároveň ležérnosti a sexepílu. Keď ide Adam po ulici, všetky ženy na ňom nechávajú oči a bez toho, aby vôbec chceli, usmievajú sa celý deň. Štýlovo oblečený muž je niečo, čo v našich uliciach vo veľkej miere absentuje.

Fešák Adam nemá konkurenciu. Jeho neopakovateľný cit pre módu a nezameniteľné kombinácie dostávajú ženy na kolená. Všetko má do najmenšieho detailu zladené a zdanlivo nekombinovateľné kombinácie vyrážajú dych. Adam presne vie, čo sa nosí a čo sa ešte len nosiť bude. Zmes všetkého, čo môžete od módy očakávať, prináša zo snov do skutočného sveta.

- Najčítanejšie -