Presunúť na hlavný obsah

Nové tváre slovenského šoubiznisu: Tieto krásky so sebou priniesli sviežosť, krásu a sexepíl!

Slovenské celebrity

Slovenský šoubiznis je plný krásnych žien, ktoré nás sprevádzajú už dlhšiu dobu. Ani ich mladšie kolegyne za nimi nezaostávajú a dostávajú sa do povedomia verejnosti čoraz viac. Toto sú ony!

 

Barbora Žilecká

Krásna mladá herečka Barbora Žilecká má za sebou niekoľko seriálových úloh, no i napriek tomu ju na spoločenských udalostiach príliš nevidíme. Vďaka výrazným lícnym kostiam, prirodzenej kráse a čiernej hrive je neprehliadnuteľná a mnohí ju prirovnávajú k herečke Salme Hayek. Je milá, veselá a veľmi sympatická, čím si našla priaznivcov a fanúšikov po celom Slovensku.

Anna Sakmárová

Herečka Anna Sakmárová, ktorá sa nápadne podobá na Angelinu Jolie, sa preslávila až v poslednom období, keď účinkovala v slovenskom seriáli. Anna je sympatická mladá žena, ktorá sa vie zabaviť a urobiť si srandu sama zo seba. K zábave jej stačí málo. Aj detská hojdačka, na ktorej sa dokáže vyblázniť.

Gabriela Marcinková

Krásnej herečke Gabriele Marcinkovej sa podarilo niečo, o čom sníva množstvo jej hereckých kolegov a kolegýň. Poznajú ju aj v zahraničí a dokonca si zahrala so sexsymbolom Judom Lawom. Aj napriek tomu je u nás menej známa, ako v zahraničí. Dokonca sa umiestnila v rebríčku najkrajších hereckých tvárí, v ktorom predbehla aj krásku Scarlett Johansson.

Kristína "Layla" Tranová

Talentovaná Kristína Tranová, ktorá sa pôvodne venovala tancu, si vysnívala spevácku kariéru. Tento sen sa jej splnil a pod menom Layla vydala niekoľko piesní a spolupracovala s množstvom zvučných mien zo slovenskej produkcie a hudby. Mladá speváčka presne vie, čo chce, po čom túži a ide si za tým.

Alžbeta Ferencová

Speváčka a tanečnica Alžbeta Ferencová sa vďaka svojej šikovnosti stala známou kráskou, ktorá sa na obrazovkách ukazuje už pravidelne. Jemne pôsobiaca žena má exotický výzor, ktorý je v dnešnej dobe viac, ako žiadaný. Špecifické črty z nej robia zaujímavú osôbku, ktorá sa určite v živote nestratí.

Jana Hrmová

Exfarmárka a súťažiaca Miss Carat Tuning Jana Hrmová sa síce neumiestnila na prvých priečkach, no vďaka svojmu vyžarovaniu a sexi krivkám sa dostala do povedomia verejnosti. Čiernovlásku všetci poznajú výrazne nalíčenú a tak mnohých prekvapilo, že na sociálnej sieti sa ukázala bez make-upu. Naozaj jej to svedčí a je vidieť, že Jana je prirodzene pekná, mladá žena.

Laura Longauerová

Miss Slovensko 2014 Laura Longauerová, ktorá ohromila porotu svojou exotickou a krásnou tvárou, skromnosťou a príjemným prejavom, je krásna aj bez výrazného make-upu. Najkrajšia Slovenka zaujme na prvý pohľad každého. Vďaka svojmu pôvabu, jemnosti a výzoru nežnej víly si získa všetkých naokolo.

Ktorá z týchto krások je vám najsympatickejšia?

spolu hlasovalo 1653 ľudí

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus