Presunúť na hlavný obsah

Najodvážnejšie šaty, ktoré na červený koberec nepatria: Tieto hviezdy stratili súdnosť!

Zahraničné celebrity

Na červenom koberci zvyčajne obdivujeme prominenté dámy, ktoré vyzerajú ako princezné. Tentokrát sme pre vás pripravili výber tých, ktoré boli viac odvážne, ako vkusné!

Micaela Schaefer

Modelka v sebe neskryje glamour vzhľad, ktorý sa jej však občas vymyká spod kontroly. Micaela Schaefer vkročila na červený koberec takmer nahá a jej krivky mali možnosť ľudia „obdivovať“ aj zozadu. Krásna postava i tvár, no trošku súdnosti by jej nezaškodilo.

Miley Cyrus

Priekopníčka v najhorších outfitoch za posledné mesiace je rozhodne Miley Cyrus. Pobláznená speváčka urobila z vulgárneho štýlu svoju charakteristickú črtu. Fanúšikovia jej hlasu len dúfajú, že ju tieto excesy čím skôr prejdu. 

Lady Victoria Hervey

Modelka Lady Victoria Hervey chcela zaujať rafinovanou róbou, ktorá z polovice zakrýva ženské telo a z polovice odhaľuje. Nebolo by to až také zlé, no Lady Victoria tak upozornila na jej jemne zvlnený bok v podobe tuku, čo nepôsobilo zrovna príťažlivo. V odhalených outfitoch za hranicou vkusu je táto „dáma“ naozaj popredu.

Adrienne Bailon

Speváčka, herečka a moderátorka Adrienne Bailon chcela za každú cenu pôsobiť provokatívne a tak zvolila tieto čudné šaty, ktoré jej „akože“ odkrývajú nohavičky. Malo to byť rafinované, skončilo to ako prvoplánové. Blondínka je síce cica za každých okolností, no vie sa obliecť aj vkusnejšie.

Erin Wasson

Krásna postava, milá tvárička, no zbytočne hlboký dekolt. Výstrih do tvaru písmena „V“ alebo „U“ siahajúci až po pupok by nemali nosiť ženy, ktoré majú bujné poprsie, ale ani tie, ktoré majú viac mužnejší hrudník. Pozornosť mohla sústrediť skôr na krásne štíhle nohy.

Rihanna

Čerešničkou na torte je róba, ktorou sa slávna speváčka vryla do pamäti len nedávno. Odhalené bradavky a sexi zadoček, ktorý Rihanna predviedla vzbudil síce obdiv, ale len preto, že to bola kráska ako je Rihanna. Tá má totiž postavenie v šoubiznise, v rámci ktorého má povolené takmer všetko. Jednoducho vie, ako sa predať, nech má na sebe čokoľvek.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus