Trend v oblasti intímnej krásy, v akom by nás muži radi videli: Odhoďte hanbu bokom!

Výber spodnej bielizne podlieha faktoru pohodlia, no ten by nemal navždy pochovať sexepíl ženy. Odvážnejšie kúsky netreba podceňovať a raz za čas po nich bezpodmienečne siahnuť.

Trend, ktorý muži na ženách milujú pozostáva v rafinovanej bielizni

Trend, ktorý muži na ženách milujú pozostáva v rafinovanej bielizni

Zdroj: Victoria's Secret

Možno budete prekvapení, ale ešte stále veľa žien neprikladá výnimočnej sexi bielizni veľký význam. Mnohé dámy týmto pohŕdajú alebo si myslia, že vzhľadom na ich vek sa to nehodí. Omyl. Nič nedokáže muža „prebudiť“ ako pohľad na svoju partnerku v rafinovanej bielizni, v akej by ju nečakal. Sexi strih a dráždivý vzhľad si muži väčšinou spájajú s filmami pre dospelých, no naživo je naživo. 

Muži zostávajú verní čipke, transparentným materiálom a tango nohavičkám

Z pohľadu mužov sú ženy najviac sexi v čipkovaných kúskoch. Tá dodáva na nežnosti a jemnej provokácii zároveň. Transparentné materiály na spodnej bielizni sú veľmi dráždivé a ponúkajú partnerovi mierny náznak vašej intimnity, ktorú zároveň prvoplánovo neodhalíte. Okrem toho, pánske pokolenie nedá dopustiť na komplikované strihy podprsenky či nohavičiek. Muži sa radi hrajú a v sexuálnej oblasti to platí dvojnásobne. Predohra prostredníctvom skúmania vášho intímneho ošatenia môže byť pre nich preto veľmi lákavá. V spodnej časti aj naďalej vyhrávajú tango nohavičky. Čím tenšie, tým lepšie. Podväzkový pás v spojitosti s korzetom dokonca muži milujú natoľko, že pri tejto hriešnej kombinácii nevyžadujú u partnerky ani nohavičky.

Šperk, ktorý zvýrazní do popredia ženskú krásu

Luxusný šperk vynikne najkrajšie na odhalenej ženskej pokožke. Perly v podobe obrátených náušníc od Diora či na krku ženy pôsobia veľmi žensky, zvodne a dodávajú žene na sebavedomí. Minimalistické prevedenie je tou správnou voľbou. Na pohľad nenápadné, ale efektné.

Imidžové foto: Rihanna v náušniciach od Diora: 1.Miu Miu, 2. Asos, 3. Dior, 4. Tiffany, 5. Lanvin

Foto:
Archív uvedených značiek, Profimedia, Victoria's Secret, Agent Provocateur, Gooseberry Intimates
Zdroj:
fem

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba