Presunúť na hlavný obsah

Štýlový doplnok pre každú dámu: Do módy sa vracia ženskosť, elegancia a sexepíl!

Móda

Fenomén ako je klobúk nestráca ani po toľkých rokoch na svojom kúzle. Kým kedysi sa spájal výsostne s konzervatívnymi dámami, dnes si ho zamilovali tie najštýlovejšie módne ikony!

Klobúk je jeden z mála doplnkov, ktorý dokáže na seba strhnúť všetku pozornosť. Za dámou, ktorá ho má na sebe sa ihneď obzrieme, no odvahu dať si ho nemáme. Tento kúzelný doplnok však vo svete zažíva veľkolepý návrat v podobe minimalistického prevedenia.

Módne ikony ho počas bežných dní milujú

Kým kedysi bol klobúk skôr výhradou pre konzervatívne a vznešené dámy, dnes dostáva celkom nový rozmer. Nedbalý elegantný štýl je ako stvorený pre kombináciu s týmto luxusným doplnkom. Kontrast ležérnejších kúskov šatníka s tými elegantnými vytvára nezabudnuteľný dojem sebavedomej ženy. Počas bežných dní sa stal obľúbenou súčasťou tých najštýlovejších módnych ikon. Tie rozhodne vedia, ako ho nosiť, veď posúďte sami.

Klobúk treba vedieť nosiť

Vo veľkých metropolách sú klobúky akousi stálicou módneho neba a ženy sa už za ten čas naučili, ako ho nosiť. Nie každý je s pokrývkou hlavy stotožnený a verte, že v prípade, že to tak je, je to veľmi cítiť aj navonok. Klobúk by mal mať pevný tvar a z pohľadu farieb sa odporúčajú neutrálne a zemité odtiene. Najkrajší dojem vyčaruje pieskový alebo ťaví odtieň a veľmi obľúbený je aj čokoládový. Svoju pozíciu si vydobýja aj sivá či bordová. Netreba zabudnúť ani na čiernu klasiku, ktorá je symbolom maximálnej elegancie. 

Tento dominantný doplnok si nevyžaduje nič, čo by ho mohlo prebiť alebo vizuálne rozbiť. Čím jednoduchší outfit, tým lepšie. Žena ho musí vedieť nosiť veľmi sebavedome a na istotu. Nesmie ani na sekundu zaváhať, že by jej nepristal. Prirodzený vzhľad a ležérnejší účes k nemu rozhodne patria. Je to jedinečný spôsob ako byť zmyselná a zároveň mierne nedostupná počas bežných dní.

Štýl podľa Eleny Perminovej: 1. H&M, 2. F&F, 3. Chanel, 4. Miu Miu, 5. Lindex, 6. Topshop, 7. Mango, 8. Guess

- Najčítanejšie -