To je ale podoba: Tieto slovenské a české krásky „ohrozujú“ svetoznáme hviezdy!

Hovorí sa, že každý na svete má dvojníka. Tieto krásky majú to šťastie, že sa nápadne podobajú na tie najkrajšie ženy Hollywoodu, ktoré miluje celý svet!

Monika Bagárová má podobné črty ako Miss World 2013 Megan Young

Monika Bagárová má podobné črty ako Miss World 2013 Megan Young

Zdroj: Facebook,Instagram

 

Linda Vojtová a Giselle Bündchen

Česká modelka Linda Vojtková prvý krát okúsila svetlá reflektorov, keď mala iba trinásť rokov. Odvtedy sa jej ponuky len tak hrnú a nikto jej už nepovie inak ako „Malá Giselle“. Podoba so svetoznámou modelkou Giselle Bündchen je až neuveriteľná – plavé vlasy, svetlé oči, plné pery a rovnaký šibalský úsmev zdobia obe krásne ženy. 

Alžbeta Ferencová a Alicia Keys

Slovenská modelka, tanečnica a speváčka Alžbeta Ferencová sa objavila ako tornádo. Všetkých ohúrila svojím hlasom a výzorom exotickej krásky. Je až neuveriteľné, že na druhom konci sveta je rovnako krásna speváčka Alicia Keys. Americká R&B hviezda má veľmi špecifické črty tváre, no takmer identickými sa môže pochváliť aj Alžbeta. 

Barbora Žilecká a Salma Hayek

Mnohí ich označujú ako neuveriteľne podobné. Herečka známa z niekoľkých  slovenských seriálov Barbora Žilecká je vraj jemnou kópiou krásnej Salmy Hayek. Tá sa síce môže pochváliť väčším množstvom pracovných ponúk, no obe dámy majú hustú tmavú hrivu, dokonalú tvár a zmyselné pery. 

Vierka Ayisi a Beyoncé 

Slovenská tanečnica poriadne šliape na päty popovej dive Beyoncé. Na ulici sú neprehliadnuteľné a s prvoplánovou krásou nemajú nič spoločné. Sexepíl oboch dám by sa dal doslova krájať. Výrazné obočie spolu s „neposlušnými“ kučerami možno týmto ženám v dobrom závidieť.

Dominika Kavaschová a Thalia

Herečka Dominika Kavaschová a Thalia nie sú úplne totožné, no podobné znaky je možné vidieť na prvý pohľad. Prirodzená krása a je zjavná a ani jedna z nich vôbec nepotrebuje príliš veľa make-upu. jemné črty pôsobia veľmi vrúcne a takýto krásny úsmev dokáže zlepšiť celý deň. 

Monika Bagárová a Megan Young

Speváčku Moniku Bagárovú častokrát spájajú s Beoncé, no spoločné črty má aj s Megan Young, ktorá vyhrala Miss World 2013. Sympatické krásky sa môžu taktiež pochváliť špecifickými rysmi, ktoré z nich robia femme fatale. Hlboký pohľad obe dokonale zvýrazňujú výborným líčením, ktoré podčiarkuje ich výnimočný vzhľad.

Lisa Bensonová a Rihanna 

Keď sa začínajúca speváčka Lisa Bensonová objavila v speváckej súťaži, nikto neveril vlastným očiam. Neuveriteľná podoba so svetoznámou Rihannou všetkých poriadne zaskočila. Obe dostali exotické črty do vienka rovnakým dielom. Snedá pleť, extravagantný účes a výborný hlas. Toto sú hlavné dôvody, pre ktoré je Lisa považovaná za RiRinu dvojníčku.

Nikol Moravcová a Scarlett Johansson  

Česká moderátorka a modelka Nikol Moravcová sa môže pochváliť peknou, súmernou tvárou s výraznými lícnymi kosťami a plnými perami. Plavovláska má teda veľmi podobné prednosti ako známa herečka Scarlett Johansson. Rovnaký úsmev robí z oboch žien skutočné dvojníčky. 

Ktorá dvojica si je podľa vás najviac podobná?

Linda Vojtová a Giselle Bündchen
233
Alžbeta Ferencová a Alicia Keys
28
Barbora Žilecká a Salma Hayek
26
Vierka Ayisi a Beyoncé
15
Dominika Kavaschová a Thalia
17
Monika Bagárová a Megan Young
310
Lisa Bensonová a Rihanna
23
Nikol Moravcová a Scarlett Johansson
415
Hlasovalo: 1067

Foto:
Facebook, Instagram
Zdroj:
fem

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba