Presunúť na hlavný obsah

Najväčšie celebritné hádky: Pozrite sa, kvôli akým „malichernostiam“ sa pohádali tieto krásky!

Zahraničné celebrity

Hollywood je plný hádok, ktoré nemajú obdobu. Krik, výsmech, urážky a ešte omnoho viac. Pozrite sa, ako teatrálne sa spory riešia v kruhoch známych žien.

 

Selena Gomez vs. Kylie Jenner

I keď sa tento spor už ako-tak skončil, speváčka Selena Gomez (vľavo) má na Kylie z rodu Kardashianiek (vpravo) ťažké srdce dodnes. Kylie si totiž dovolila flirtovať s Justinom Bieberom, ktorého romantické srdiečko v tej dobe patrilo iba tmavovlasej Selene. Idol mladých a naivných dievčat to potvrdil v rozhovore pre usmagazine.com. „Selena vycítila, že sa niečo deje medzi mnou a Kylie,“ hrdo oznámil Bieber. Táto hádka o srdce blondiaka vyústila až do takého vážneho stavu, že si Selena vymazala Kardashianku zo sociálnej siete.

Rihanna vs. Karrueche Tran

A zase kvôli chlapovi! Popová diva Rihanna (vľavo) to veru poriadne „natrela“ modelke Karrueche Tran (vpravo), ktorá utešovala zlomené srdiečko Chrisa Browna po tom, čo sa s RiRi rozišli nadobro. Práve do jej náruče sa tanečník nechal zlákať a treba podotknúť, že si to tam aj poriadne užil. Naštvaná kráska to však nenechala len tak a svoju sokyňu poriadne vytrápila na sociálnych sieťach, kde ju inak ako vulgárne, nenazvala. Táto zábavka vydržala barbadoskej dive približne šesť mesiacov, pokiaľ sa dvojica nerozišla. Chris a Karrueche sa však dali znova dokopy, tak uvidíme, či sa k tomu RiRi opäť nejako vyjadrí. 

Taylor Swift vs. Jessica Hart

Austrálska modelka Jessica Hart (vpravo) si teda poriadne zavarila. Po tom, čo sa aj mladá speváčka Taylor Swift (vľavo) objavila na móle veľkolepej Victoria´s Secret show sa stalo niečo, čo nikto nečakal. Jessica si neodpustila poriadne štipľavú poznámku na speváčkinu adresu. Magazín celebuzz.com totiž jej, nie príliš lichotivé slová, zverejnil. „Čo má znamenať to, že Taylor Swift sa vôbec objavila na móle? Na niečo takéto predsa potrebujete skúsenosti a poriadnu dávku sebavedomia!“ rozhorčene sa vyjadrila modelka. Spor medzi týmito dvoma kráskami sa upokojil až vtedy, keď sa Jessica verejne ospravedlnila a médiá jej slová uverejnili.

Lea Michele vs. Naya Rivera

Ako skutočné dámy! Herečky Lea Michelle (vľavo) a Naya Rivera (vpravo) si toho nemajú veľa čo povedať. Keď sa však jedna kráska vzdiali, druhej sa pusa nezastaví. Kydajú na seba jedno cez druhé, čo si všimli aj ľudia, ktorí s nimi (žiaľ) musia pracovať. „To všetko, čo na seba vravia za chrbtom... Nedá sa to už počúvať,“ prezradil zdroj pre usmagazine.com. A nemôže za to nič iné, ako úspech jednej z nich. Naya totiž nedokáže „predýchať“, že jej herecká kolegyňa je hviezdou celého seriálu.

Gwyneth Paltrow vs. Joan Rivers

Tak tieto ženské sa rozhodne nešetria. Medzi herečkami Gwyneth Paltrow (vľavo) a Joan Rivers (vpravo) to údajne vrelo už dlhší čas. Nenápadné doťahovanie však vyvrcholilo, keď si jeden z reportérov „rýpol“ a opýtal sa Joan, čo si o Gwyn myslí. „Hmm, Gwyneth, fuj,“ znela odpoveď, ktorá však na svoju reakciu nečakala dlho. Blondínka totiž o nejaký čas dostala príležitosť a staršej kolegyni to vrátila aj s úrokmi. Na otázku ohľadom svojich botoxových rituálov totiž odpovedala naozaj štipľavo. „Už nikdy si nedám botox, pretože som vyzerala naozaj smiešne a šialene. Vlastne, vyzerala som ako Joan Rivers,“ uverejnil magazín Us Weekly Gwynethino vyjadrenie.

Kate Upton vs. Carol Alt

Uznávaná modelka Carol Alt (vpravo), ktorá vydláždila cestu mladším ročníkom do uznávaného magazínu, sa rozčúlila. V roku 1982 sa totiž ako prvá objavila v plavkách na titulke Sports Illustrated. Dnes už päťdesiattri ročnej Carol sa však nepáči fakt, že sa to podarilo aj mladučkej herečke a modelke Kate Upton (vľavo). Nesúhlas si nenechala iba pre seba a bez hanby s ním vyšla na verejnosť. „Nechápem, prečo je zrazu okolo Kate Upton taký rozruch. Pretože má veľké prsia? Všetci sú z nej hotoví a pritom nič nedokázala,“ rozhorčene povedala Carol pre HuffPost Life. Žeby z nej hovorila závisť?

- Najčítanejšie -