Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Najhoršie pády modeliek, ktoré vám vyrazia dych!

Modeling

Modelkou túžila byť v mladosti nejedna z nás. No pri pohľade na tieto nepodarené modelingové prehliadky nielenže neudržíme smiech na uzde, ale sme viac ako rady, že sme sa na túto dráhu nedali. Pozrite si tie najsmiešnejšie z najsmiešnejších.

Aktuálna

Pád z nedávnej prehliadky naozaj stojí za to! Slečna v červenom nezvládla chôdzu na vysokých podpätkoch a nie príliš elegantne odštartovala prehliadku.

Len tak, z ničoho nič

Tieto pády sú priam ukážkové. Poznáte to, na niekoho sa uprene dívate a jeho zrazu nikde. A presne to sa stalo blondínke na móle, ktorú zrejme prestali poslúchať ultraštíhle nôžky.

Dovtedy sa chodí na vysokých podpätkoch po vodu...

Skoro to "dala"! Krásna blondínka dlho balansovala na neposlušných podpätkoch, no márne. Nakoniec boj s nimi prehrala a veľmi elegantne sa zrútila na zem.

Tak toto bolelo!

A nielen chúďa modelku, ale súcitili určite aj všetci v publiku. Vysoký podpätok si zo svojej nositeľky značne vystrelil a ona to neustála. Môžeme povedať iba AU!

Ukážkový pád

Takto sa to robí. Slečna všetkým modelkám predviedla ako správne padať. Toto sa pravdepodobne naučila v zime na korčuliach.

​Schody sú nepriateľ

Minimálne v prípade tmavovlasej krásky, ktorá zrejme podcenila svoje schopnosti a miesto ladnej chôdze sa diváci dočkali nebezpečne vyzerajúceho pádu.

Hlavne pomaly

Ladná chôdza k modelkám neodmysliteľne patrí. Táto slečna to vzala doslova a i pád na zem bol v jej podaní absolútne dokonalý. Klobúk dole!

Až dole

Nie každé mólo je dostatočne široké. Niektoré sú jednoducho úzke na to, aké vysoké podpätky musia modelky nosiť.

Nečakané ochladenie

Niektoré prehliadky sú pre modelky veľmi náročné. Napríklad toto šmykľavé mólo nad bazénom, znepríjemnilo modelke celý zážitok z jej skvostnej otočky.

Už nevládzem

Ďalší skvelý manéver z prehliadkového móla. Kráska sa vyčerpala počas chôdze a svoje "vystúpenie" ukončila skôr ako stihla prísť do zákulisia.

 

- Najčítanejšie -