Presunúť na hlavný obsah

Znamenie zverokruhu o mužovi prezradí, v akých otázkach vám najčastejšie klame

Zábava

Muži vraj klamať nevedia a ženský šiesty zmysel im v tom veľa ani nepomáha. Ktoré znamenia majú tendenciu zatĺkať viac, ako si možno myslíme?

Vodnár

Muži narodení v znamení Vodnára neznesú, ak sa iný muž priblíži k ich partnerke a neveru by jej nikdy neodpustili. Oni sami pritom flirtovať môžu. Samozrejme tak, aby im na to ich nežná polovička neprišla. Napriek tomu, že nemusí ísť hneď o neveru, zatĺkajú a skrývajú sa za "psie oči".

Ryby

Tvária sa ako džentlmeni, ktorí by pre ženu urobili všetko až na jednu závažnú vec – sobáš. Do ženenia sa im príliš nechce a oveľa dôležitejšie ako manželský papier je pre nich kvalitný a častý sex. 

Baran

Pri Baranoch by ste mali byť mimoriadne ostražité. Nikdy vám neprezradí, koľko mileniek prešlo jeho posteľou, pretože si to už sám nepamätá. Ide o alfa samca, ktorý nie je rodinne založený. Nasľubuje vám rozprávkový život, no ani sa nenazdáte a on sa vyparí.

Býk

Býci sú istým spôsobom prefíkaní. Radi sa pred ženami predvádzajú, no svoju manželku by nikdy neopustili kvôli inej žene. Istým spôsobom sú však egoisti a oveľa viac peňazí investujú do seba, ako do rodiny. Robia to však rafinovaným spôsobom a žena to niekedy nemá šancu zistiť.

Blíženci 

Blíženci sú typickí schizofrenici. Na jednej strane milujú domácu pohodu, no akonáhle prekročia prah domova, stávajú sa z nich neriadené strely. Doma sa hrajú na verného a starostlivého manžela i otca, no v spoločnosti si na svoj život so záväzkami sťažujú, čím sa snažia získať pocit slobody.

Rak

Muži v znamení Raka majú menšie ego a sebavedomie. Uspokoja sa s tým, čo príde a hoci majú v oblasti sexu naozaj bujnú fantáziu, nikdy to žene nenavrhnú. Oni sami takisto nie sú iniciátormi a tak ich sexuálna fantázia zostáva naďalej len v ich hlave. Žene pritom neváhajú dať najavo, že sú maximálne spokojní.

Lev

Lev je jedným z najžiadanejších znamení, ktoré ženy priťahuje. Dominantnosť, sebavedomie a túžba po moci ho robí atraktívnym. Klamstvo používa len na prvotné namotávanie žien, no akonáhle ho prekuknete a nebudete sa tváriť naivne, získate si jeho dôveru. Vo vzťahu sa potom riadi tým, že čo na srdci, to na jazyku.

Panna

Muži v znamení Panny sú ideálnymi mužmi na dlhodobé manželstvá. K žene sa správajú ako k princeznej a sú ochotní zniesť jej aj modré z neba. Svoju partnerku klamú len v prípade, že dôjde k materiálnemu zlyhaniu. Panny, ktoré pocítia finančnú stratu, majú pocit, že nebudú pre partnerku dostatočne atraktívni a tak zatĺkajú zubami nechtami a radšej si požičajú.

Váhy 

Váhy sú extrovertné a spoločenské typy. Radi sa obklopujú ženami – kamarátkami. Nevnímajú ich ako sexuálnu obeť, ale naozaj len ako kamarátky. Vedia však, že im to partnerka nikdy nezožerie a preto to v sebe potláčajú. Sociálne siete ako spôsob komunikácie sú pre nich istým únikom ako zaprieť tento fakt. Ženy by za tým ale nemali hľadať nič vážnejšie.

Škorpión

Škorpión je veľmi prelietavý a neuznáva flirt bez pokračovania. Častokrát využíva tie najromantickejšie frázy, no jeho život je presným opakom. Akonáhle ženu zradí a ona mu na to príde, klame ostošesť. Nikdy neprizná farbu, aj keď má žena dostatok dôkazov. Ak ho miluje, zostáva jej, len sa s tým zmieriť. Zmeniť ho nezmení.

Strelec 

Pre svoju rodinu urobí Strelec čokoľvek. Je to starostlivý otec a dobrý milenec. Aj on má však chyby a vplyvom stereotypu alebo dlhodobého manželstva dokáže podľahnúť čaru inej ženy. Nie však natoľko, aby opustil svoju ženu. Častokrát ide len o pomotanie mysle, no o láske alebo nevere nemožno hovoriť. Nechce si to priznať a skutočnosť vtedy radšej zatĺka aj sám pred sebou. 

Kozorožec

Kozorožec je ochotný urobiť pre získanie srdca svojej vyvolenej čokoľvek. Dokonca aj klamať. Urobí všetko pre to, aby v jej očiach pôsobil najlepšie ako sa dá a to dokonca aj po rokoch známosti. Vo vzťahu je príliš upätý a preto klame v dôsledku strachu, že príde o svoju polovičku, o ktorú prejaví záujem iný muž.

- Najčítanejšie -