Presunúť na hlavný obsah

Najkrajšiu Slovenku mejkap zmenil na nepoznanie: Uhádnete, o koho ide?

Slovenské celebrity

To je ale zmena! Krásna blondínka je známa už nejaký ten čas, no na tejto fotografii by ju spoznal iba málokto. Výrazný make-up z nej urobil ženu, ktorá v civile vyzerá úplne inak.

 

Miss Universe 2013 Jeanette Borhyová sa okrem tohto oficiálneho titulu môže popýšiť aj označením najkrajšia Slovenka minulého roka. Svojím úsmevom a príjemným vystupovaním si získala množstvo fanúšikov, ktorí ju podporujú najmä prostredníctvom sociálnych sietí. A práve na jednej z nich nedávno zverejnila „selfie“, na ktorej by ju spoznal len málokto. Plavovlasá kráska sa totiž pochválila naozaj odlišným výzorom, na aký sme u nej bežne zvyknutí.

Plavovlasá Kleopatra

V civile sa Jeanette objavuje skôr s nenápadným líčením a nežným vzhľadom, ktorý sa k jej svetlým vlasom a očiam veľmi hodí. Výzor jemnej dámy tento raz vystriedal výrazný make-up femme fatale s dráždivým pohľadom. Líčenie v tmavých odtieňoch spôsobilo, že krásna Jeanette svojím vzhľadom vyráža dych. Zvýraznená spodná očná linka ju úplne zmenila a blondínka pripomína symbol krásy dávno minulej - Kleopatru. 

Bronzová vs. ružová

Blondínku s modrými očami možno bežne vídať s líčením ladeným do ružových, pastelových odtieňov. Aj vzhľadom na jej svetlú pleť možno povedať, že takéto romantické farby jej pristanú o niečo viac. Jeanette je teda, ako správna modelka, tvarovateľná a dokáže sa prispôsobiť pracovným povinnostiam. Žena mnohých tvárí tentokrát naozaj prekvapila, pretože rozdiel je badateľný už na prvý pohľad.

Ako sa vám kráska páči viac?

spolu hlasovalo 380 ľudí

V civile
342

- Najčítanejšie -