Presunúť na hlavný obsah

Celebrity, ktoré premenili svoje nedostatky na prednosti: Vďaka chybičkám krásy sú dnes slávne!

Zahraničné celebrity

Nikto nie je dokonalý. Tieto krásky však nešli pod nôž, na svoje chybičky krásy sú pyšné a urobili z nich dokonca niečo, čo im závidia ženy po celom svete a muži obdivujú.

Kim Kardashian

Majiteľka najobdivovanejšieho pozadia Kim Kardashian dokázala priam nemožné. Celý svet ju miluje práve pre jej plné krivky. O jej naozaj ženskom zadočku sa vedú dlhé debaty, ktoré neobídu ani našu krajinu, v ktorej je Kim považovaná za ženu, ktorá nič nedokázala. S týmto si však dovolíme nesúhlasiť, keďže sa jej podarilo to, po čom túži snáď každá z nás - čím väčší zadoček, tým väčšia sláva a obdiv.

Jessica Hart

Jedni ju milujú, druhí nenávidia. Modelka Jessica Hart je majiteľkou niečoho, o čom sa diskutuje už dlhé roky a pravdu majú všetci i nikto. Jej povestná medzierka medzi zubami totiž jednych privádza do varu a druhým dvíha krvný tlak o sto jednotiek vyššie. Tak či onak, aj práve táto medzierka je niečo, čomu môže táto modelka ďakovať za svoju kariéru a za to, že nepatrí medzi "tuctové" krásky, ktoré jednej pokojnej noci akoby prešli cez "kopirák".

Kate Hudson

Úspešná herečka Kate Hudson patrí do kategórie "rozkošná". Jej dokonalá tvár, blond vlasy a nádherný úsmev dostali všetkých ľudí bez ohľadu na pohlavie. Túto krásku jednoducho miluje každý z nás. Pri pohľade na ňu nikomu neprekáža, že v jej výstrihu iba márne hľadáme bujné poprsie. Napriek tomu však patrí medzi najsexi herečky a túto svoju chybičku dokonca dokázala premeniť na benefit, ktorý jej závidí niekoľko miliónov žien.

Cara Delevingne

Veľké, huňaté a púta na prvý pohľad. Čo je to? Áno, správne. Je to obočie momentálne najúspešnejšej a najextravagantnejšej modelky Cary Delevingne. Samozrejme, nie je to obočie, vďaka ktorému je Cara tam kde je, no dnes sa o ňom hovorí na celom svete. Špecifický štýl, šialená mimika a výstredná povaha iba podčiarkujú jej výnimočnosť a výrazné črty tváre, na ktorých čele stojí práve neprehliadnuteľné obočie.

Kate Boswort

Americká herečka, speváčka a modelka Kate Bosworth je naozaj jedinečná. Môže sa pochváliť rozdielne sfarbenými očami - jedno má hnedé a druhé zelené. Táto "nedokonalosť" je neuveriteľne zaujímavá, príťažlivá a tajomná zároveň. Pri pohľade do jej očí úplne onemiete a máte pocit, akoby ste sa v nich úplne strácali. 

Chantelle Brown-Young

Toto nikto nečakal. Donedávna neznáme dievča s kožnou chorobou sa stalo uznávanou osobnosťou modelingového sveta. Chantelle Brown-Young to nemala v živote ľahké, pretože rovesníci sa z jej ochorenia nie veľmi pekným spôsobom vysmievali. Dnes môžu akurát tak, ako sa hovorí, šúchať nožičkami, pretože Chantelle sa zaprela, tvrdo na sebe pracovala a dostala sa tam, kde ju uznávajú a obdivujú. Nafotila niekoľko lukratívnych kampaní a je viac ako jasné, že o nej ešte budeme veľa počuť.

- Najčítanejšie -