Presunúť na hlavný obsah

Názorné ukážky toho, ako na mužov pôsobia ženské zbrane: Ich (ne)uveriteľné reakcie vás pobavia

Zábava

Nežné pohlavie presne vie, čo na chlapov platí. Zo svojich zbraní sa každá žena úprimne teší a využíva ich naplno. Pozrite sa, čo sa deje s mužmi vtedy, keď ženy „zaútočia“.

 

Afekt náš každodenný

Poznáme to asi všetky. Vždy, keď sa na mužov čo i len usmejeme a prehodíme naše krásne vlasy, ostávajú bez seba a ihneď zabúdajú na zásady slušného správania.

Neprekonateľní frajeri

Inštinkt lovca sa v mužoch jednoducho nezaprie. Práve on chce byť ten výnimočný, ktorého si kráska vyberie. Preto neváhajú ukázať všetko čo v nich je, ale i to, čo v nich nie je.

Bez jediného slova

Podpätky, tesné mini a zvodný úsmev. To je to, čo muži nedokážu "predýchať" a strácajú reč, keď sa okolo nich hriešne prejdeme.

Ženy to jednoducho vedia

Tento skvostný výraz mužov dôverne pozná hádam každé žieňa, ktoré vie, ako svoje zbrane naplno využiť. 

Čokoľvek za pozornosť

Urobil "ten váš" niečo, čo vás poriadne naštartovalo? Ak sa trošku zamračíte a zatlačíte na tie správne miesta, každý chlap urobí (takmer) čokoľvek, aby ste mu odpustili. Aj to, že vás na verejnosti svojím vyznaním absolútne strápni.

Neovládateľné pudy

Vrhnú sa na nás kdekoľvek! To sú jednoducho muži, ktorí milujú nás a naše telo. A presne takýchto - spontánnych a uvoľnených ich milujeme my!


 

- Najčítanejšie -