Presunúť na hlavný obsah

Premena na druhý pokus, ale vyšlo to na jednotku!

Radosť zažiariť

Náš projekt RADOSŤ ZAŽIARIŤ v Poluse po prázdninovej prestávke opäť pokračuje a našou prvou zmenenou dámou je krásna Silvia.

 

Mladá dáma z Kysúc, ktorá momentálne pracuje a žije v Bratislave, bola pozvaná do nášho projektu už v prvom polroku, avšak pracovné povinnosti jej nedovolili využiť túto možnosť. Rozhodli sme sa, netradične, dať jej druhú šancu, a pozvali sme ju do Polusu opäť, tentokrát na prehliadku jesennej módy. Nakoľko v Polus City Center sa nachádzajú zaujímavé a unikátne módne značky Magenta a Sugarbird z Maďarska, zamerali sme sa hlavne na tieto netradičné módne kúsky od našich susedov.

Silvia vôbec nepotrebovala výraznú premenu, len dodať sebavedomie, inšpiráciu, poradiť s farbami, strihmi, s úpravou a štýlom. Nakoľko jej častokrát hádajú omnoho nižší vek, chcela vyzerať viac žensky, atraktívne a výrazne. V kaderníckom salóne PIEROT v Poluse upravili jej kvalitné, husté vlasy do pohodlného a moderného účesu, ale hlavne oživili farbu i strih. Silvia sa spočiatku necítila príliš svoja s novým, výrazným dymovým líčením. Vizážistka Veronika Vargová ju však presvedčila a výsledný efekt už hovorí sám za seba.

Naša módna stylistka Mirka Dobiš Michalková sa vyzná! V Poluse tentokrát stavila na dva skvelé butiky s originálnou maďarskou módou. Úplne nová, originálna MAGENTA nám ponúkla skvelé strihy a kvalitné talianske materiály v novej jesennej kolekcii. Našli  sme tam elegantné  i ležérne modely a preto sme nakombinovali v tejto predajni  hneď dva outfity.

Prvý outfit je z novej jesennej elegantnej kolekcie značky MAGENTA a Silvii padol ako uliaty. Tvorí ho sukňa a sačko s potlačou, ktoré sme doplnili len jednoduchým čiernym topom a klasickou nadčasovou kabelkou. Vhodné topánky sme opäť našli v predajni Baťa a sú nielen módne a štýlové, ale najmä pohodlné. V takomto oblečení môžete smelo vyraziť na akúkoľvek pracovnú schôdzku a budete pôsobiť ako pravá dáma!

Druhý outfit značky MAGENTA je viac ležérny a vhodný na akékoľvek voľnočasové aktivity či prechádzky pre mestskú dámu na babie leto. Oblečenie je nanajvýš pohodlné a kvalitné. Táto maďarská značka prináša na svoje pulty každý týždeň novinky z dielne dizajnérky Ágnes Dankó a tak vás zaručene nebude nudiť. Model sme doplnili pohodlnými mokasínami, kabelkou a veľmi štýlovým plsteným klobúčikom z novej jesennej kolekcie Baťa.

Nie náhodou sme tretí model vybrali u ďalšej maďarskej značky v Poluse, SUGARBIRD, ktorá sa zameriava na elegantné modely na rôzne príležitosti. Tvárou tejto značky na Slovensku je známa modelka a moderátorka Soňa Skoncová, ktorá je podobný typ ako naša Silvia.

Štíhla postava a tmavé dlhé vlasy jej priam predurčili tieto krásne šaty, ktoré sú svojím strihom aj spracovaním veľmi jedinečné. Čo poviete, pristane jej to?

Milé dámy, vitajte po prázdninách a dovolenkách v našej rubrike RADOSŤ ZAŽIARIŤ. S jeseňou k nám zavítali aj skvelé módne jesenné trendy v obliekaní a my vám preto opäť ponúkneme nápadité reportáže z premien našich vybraných účastníčok. A nielen to! Tu nájdete aj SKVELÉ TIPY na nákupy v Polus City Center. A tie, ktoré chcete tiež absolvovať premenu v našej rubrike RADOSŤ ZAŽIARIŤ, napíšte nám jednoducho mail na radostzaziarit@poluscitycenter.sk a uveďte svoje meno, bydlisko-mesto, vek a pripojte svoju foto. Do konca roka 2014 vyberieme ešte mnohé z vás a spoločne budeme hľadať v Poluse nové jesenné a zimné trendové modely.  Nákupné centrum chce dopriať svojim zákazníčkam radosť a takouto formou prispieť k ich spokojnosti. Preto niekoľkým desiatkam z nich zabezpečí servis v podobe profesionálneho tímu v projekte „Radosť zažiariť”. 

PRIHLÁSTE sa! Jednoducho nám napíšte email na adresu radostzaziarit@poluscitycenter.sk.

Myslíte si, že to po premene pani Silvii pristane?

spolu hlasovalo 114 ľudí

Áno
105
Nie
9

- Najčítanejšie -