Presunúť na hlavný obsah

Najmocnejšie celebrity súčasnosti: Tieto hviezdne páry ovládajú svet!

Zahraničné celebrity

Nie každému sa podarí patriť medzi "áčka". Týmto párikom sa podarilo oveľa viac – majú najväčší vplyv a moc na hudobnom, filmovom i módnom poli.

"Kimye"

Spevák a producent Kanye West veľmi dobre vie, čo robí. Odkedy si vzal za manželku hviezdu reality šou, Kim Kardashian, stúpla jeho cena a zvýšil sa predaj jeho albumov. Novinári na túto slávnu dvojku číhajú na každom kroku, čo hviezdy využívajú vo svoj prospech dennodenne. Stali sa jednými z najlepšie predávaných tvárí tejto doby zarábajú prakticky na všetkom, na čo siahnu.

Portia de Rossi a Ellen Degeneres

Šou, ktorú Degeneres moderuje, patrí medzi najsledovanejšie. Komička Ellen je päťdesiatoupiatou najvplyvnejšou ženou sveta, má vyše sedem miliónov fanúšikov na Twitteri a fanúšikovia ju milujú aj kvôli jej otvorenosti. Už niekoľko rokov tvorí pár s blond herečkou Portiou de Rossi.

Manželia Carterovci

Megalomani! Títo manželia sú vedúce osobnosti hudobného priemyslu. Producent Jay- Z má pod sebou najlepšie zarábajúce hviezdy, vrátane svojej manželky, speváčky Beyoncé, ktorá je osemnástou najvplyvnejšou ženou sveta. Dvojica patrí medzi kritikmi najlepšie hodnotené hudobné hviezdy, obaja sú niekoľkonásobnými držiteľmi ocenenia Grammy.

"Brangelina"

Títo top herci sú miláčikovia médií i fanúšikov samotných. Vychovávajú spolu šesť detí a zarábajú neskutočné peniaze. Krásna a rešpektovaná Angelina je velvyslankyňou Unicefu a dvadsiatoudeviatou najvplyvnejšou ženou sveta, kým jej manžel počas kariéry účinkoval v šesťdesiatich troch filmoch a získal Zlatý Glóbus. Svet túto krásnu dvojicu miluje!

Gisele Bundchen a Tom Brady

Modelka je šesťdesiatou najvplyvnejšou ženou sveta, jednou z najlepšie platených tvárí a ambasádorkou dobrej vôle pre Unicef. Po svojom boku má hráča amerického futbalu Toma Bradyho, ktorý patrí medzí najlepších hráčov na svete. 

Gwen Stefani a Gavin Rosdale

Párik hudobníkov rozhodne patrí medzi najvplyvnejšie dvojice na muzikálnom nebi. Gwen sa okrem spevu a troch detí venuje aj navrhovaniu modelov a je hrdou majiteľkou značky L.A.M.B, ktorá sa úspešne usídlila na módnom trhu. Spevák Gavin Rosdale počas aktívnej kariéry lámal srdcia tínedžerok, dnes viac dohliada na kariéru svojej manželky.