Presunúť na hlavný obsah

Najlepšie celebritné diéty: Tieto potravinové triky udržujú hviezdy štíhle a sexi!

Zahraničné celebrity

Chcete vedieť, čomu vďačia celebrity za ich horúce telá? Každá tvár má svoj recept, tu sú najlepšie z nich!

Christina Aguilera

Speváčka má v pláne budúci rok fotiť pre známy pánsky magazín a nechce dopustiť, aby dopadla ako po prvom pôrode. Vtedy celý svet riešil jej tehotenské kilá, ktorých sa X-tina nevedela roky zbaviť. Momentálne blondínka frčí na "čerstvej diéte", ktorú pre ňu zostavil známy kuchár. Speváčka si môže vychutnávať celozrnné jahodové palacinky, bravčové mäso s mangom či citrónový cheesecake. 

Beyoncé

Dvadsaťdvadňová diéta pomohla Beyoncé dostať sa do špičkovej formy behom mesiaca. Diéta obsahuje vegánsku stravu, špeciálne zostavenú Marcom Borgesom, špičkou medzi diétológmi. Dnes už Beyoncé diétu nedrží, no stále je prevažne zeleninu a ryby.

Angelina Jolie

Štíhla Angie si do každého jedla zvykne pridávať semená chia, quinoa, prosa a pohánky. Tento diétny plán je pomáha aj s dokonalou pleťou a lesknúcimi sa vlasmi, o váhovom úbytku ani nehovoriac.

Victoria Beckham

Táto štýlová módna ikona si pochutnáva výlučne na alkalickej strave. Čo presne to znamená v praxi? Vicky udržiava ph svojho tela v rozpätí medzi 7.35 až 7.45. Môže si dovoliť jesť ovocie, zeleninu, obmedzuje sa v jedení mäsa, mliečnych výrobkov, cestovín a rýb. Podobne sa stravujú aj Jennifer Aniston, Gwynteh Paltrow či Sienna Miller.

Rihanna

Tajomstvo hviezdnej postavičky barbadoskej krásky? Diéta s názvom M - plan. Konkrétne, diéta zameraná na konzumáciu hríbov. Dva týždne večerania a obedovania hubových pokrmov, a nepekné faldíky miznú z problémových oblastí ako je bruško či boky, takmer sami.

Megan Fox

Na diétu piatich faktorov podľa Harleyho Pasternaka prisahajú okrem Megan aj také hviezdy ako Jessica Simpson či Alicia Keys. V čom spočíva? Mali by ste variť len z piatich ingrediencií a dodržiavať cvičebný program.


 
Fergie

Speváčka si obľúbila "Beauty detox solution" – diétu založenú na vegeteriánskej strave a množstve džúsov, ktorej objaviteľka je celebritná nutricionistka Kimberly Snyder.

Jennifer Lopez

J. Lo je fanúšičkou diétneho programu podľa Tracy Anderson. Ten v kombinácii s cvičením zaručuje úbytok na váhe a vyformovanie tela do hviezdnej podoby. Ak ho chcete vyskúšať, pripravte sa na baklažánové a cukinové hody. Tracy totiž uprednostňuje vegetariánsku stravu.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus