Presunúť na hlavný obsah

Nemecká modelka opustila najväčšieho fešáka Hollywoodu: To, čo urobil, už nikoho neprekvapí!

Zahraničné celebrity

Dámy, zbystrite pozornosť! Na single scénu sa opäť vrátil jeden z najväčších fešákov. Leonardo DiCaprio je opäť slobodný a užíva si všetko, čo by si zadaný muž nemal dovoliť.

A je to tu! Snáď najkrajší mládenec Hollywoodu je vraj opäť single. Herec Leonardo DiCaprio ani mladučkej modelke Toni Garrn nepodľahol natoľko, aby začal poslúchať. Mnohým ženám táto informácia urobila samozrejme radosť, keďže na Lea si robí zálusk nejedna mladá i staršia dáma. Vyzerá to tak, že skutočnosť, že ostal na ocot, mu nejaké výraznejšie problémy nerobí a ihneď navštívil niekoľko bujarých večierkov, na ktorých o spoločnosť tých najkrajších žien nemal núdzu. 

Ako sa zdá, ani Toni Garrn nebola tou správnou osôbkou, ktorá by dokázala Vlka z Wall Street udržať v pokojnom vzťahu. Vizuálne dokonalej dvojici však nedával dlhú budúcnosť nikto z Hollywoodu. I keď sa našlo zopár priateľov krásnej blondínky, ktorí jej to priali, nikto tomu vzťahu neveril. Ako sa pred pár dňami ukázalo, mali pravdu. Sukničkár milujúci modelky neodolal ani tentokrát a aj keď mal doma jednu z najsexi modeliek, svoju pýchu na uzde udržať nedokázal. Ako sa v minulosti vyjadril, vo vzťahu mu stačí iba pár vecí a keď to daná dáma nedokáže pochopiť, nemá zmysel ďalej v tom pokračovať. „Pokora, zmysel pre humor a čo najmenej dramatických momentov,“ vyjadril sa herec v rozhovore pre CBS This Morning na tému, čo hľadá u svojich partneriek.

Americký OK! magazín prišiel ako prvý s informáciou, že tento hollywoodsky pár si dal navždy zbohom. Leovi vraj chýbala sloboda, ktorú tak veľmi miluje. Večierky, párty a krásne ženy, na ktoré si počas svojho mládežníckeho života zvykol, mu nedávajú očividne spávať dodnes a nedokáže sa od tohto spôsobu fungovania odpútať. I keď mnohí dúfali, že by to mohla byť práve blonďavá Toni, ktorá by mohla dať milovníka zábavy za hranicami slušnosti do pucu, nestalo sa. Po roku a pol sa ich cesty jednoducho rozišli, pretože kráska sa nedokázala, čuduj sa svete, zmieriť s tým, že Leo si užíva aj s inými ženami. Jej nepochopiteľná majetníckosť ju teda pravdepodobne obrala o lásku fešáka, po ktorom túžia doslova milióny žien. 

 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus