Presunúť na hlavný obsah

Jeden z najdokonalejších párov sveta: Neuveríte, ako táto dvojica vyzerá v civile!

Zahraničné celebrity

Pri pohľade na túto dvojicu máte pocit, ako keby ste sa pozerali na novodobý scenár tej najromantickejšej rozprávky.

Talianska módna ikona Olivia Palermo a nemecký model, fotograf a dizajnér topánok Johannes Huebl tvoria doslova idylickú dvojicu. Mladý pár, ktorý sa spoznal pred šiestimi rokmi a dnes už sú v manželskom zväzku, je považovaný za jeden z najkrajších párov sveta. Niet sa čomu čudovať, Johannes sa k tejto plavovláske totiž správa ako skutočný džentlmen.

Sympatický a pohľadný mladík Johannes Huebl sa preslávil ako model, ktorý má mimochodom na sociálnej sieti Instagram hádam najviac sledovateľov spomedzi mužského zastúpenia modelov. Títo dvaja sa zoznámili v roku 2008 „náhodne“ v spoločnosti blízkych priateľov, keď išli na premiéru filmu v New Yorku. Odvtedy ich láska vyzerá, ako keby práve len rozkvitala.

Muž, ktorý sa nehanbí prejavovať žene city aj na verejnosti

Olivia a Johannes vyvolávajú v mohých pocit nádeje, že rozprávka o princovi skutočne existuje, no na druhej strane aj pochybnosti, prečo aj ostatní muži nie sú ako Johannes. Tento nemecký idol žien totiž náváha prejaviť svojej partnerke tie najúprimnejšie gestá a javí sa ako skutočný džentlmen. Dvojica je označovaná za najštýlovejší pár sveta, pričom ich dennodenné outfity sledujú milióny fanúšikov po celom svete.

To, že žena by mala vyzerať ako žena a starať sa o seba, nie je dnes už nič výnimočné. Muži však v tomto zaostávajú a Johannes je živým príkladom toho, ako dokáže byť chlap atraktívny, keď je jeho zovňajšok upravený a korešponduje s vnútrom. Galantný muž pritom kašle na pretekanie sa v tom, koľko žien mu skočí do postele, čo je jeho silným benefitom. V súčasnej dobe totiž tento trend prestáva byť zaujímavý a opäť sa vracia túžba po rozprávkovej láske nielen zo strany žien, ale aj mužov.

Niet sa čomu čudovať, že na ich svadbu bolo zvedavé najmä ženské pokolenie. Johannes nerobí na Oliviu žiadne tlaky, čo sa potvrdilo aj pri jej rozhodnutí ohľadom priezviska po tom, čo vstúpili do manželstva. Olivia si ponechala svoje priezvisko „Palermo“, pretože ho jednoducho miluje a patrí k jej osobnosti. Ako sama povedala pre dailymail.co.uk, pani „Huebl“ ju môže jej drahý oslovovať doma, čo je pre ňu oveľa podstatnejšie.

Táto dvojica je pritom taká zohraná, že aj v civile na ulici pôsobí rovnako dobre ako na titulke magazínu. Je priam až neuveriteľné, že títo dvaja nemajú na pohľad ani jednu chybičku krásy, čo poviete?

Myslíte si, že viac mužov by sa malo takto o seba starať?

spolu hlasovalo 1007 ľudí

Áno
938
Nie
69

- Najčítanejšie -