Presunúť na hlavný obsah

Premena dievčatka na krásnu ženu: Uhádnete, koho dcérou je táto mladá krásavica?

Slovenské celebrity

Pomôžeme vám. Energie a sexepílu má na rozdávanie podobne ako jej krásna mama. Nehovoriac o hudobnom talente, ktorý zdedila po oboch rodičoch. Už viete, kto je táto brunetka?

Pamätáme si ju ako malé dievčatko, ktoré prekypovalo energiou a humorom. Mladá Vanesska Šarkoziová však poriadne vyrástla! Je z nej mladá dáma s nádherným telom, očarujúcim hlasom a neskutočným hudobným talentom, ktorý zdedila po rodičoch – uznávaných muzikantoch.

Predvádza, spieva a študuje

Zvláda toho naozaj dosť! Táto kočka stíha študovať, trénovať svoj hudobný talent a občas sa dokonca mihne na predvádzacom móle ako modelka. Na to, že táto mladá dáma nemá ani osemnásť či sladkých šestnásť, je obdivuhodné, ako vyrástla. Zo štrbavého dievčatka je tmavovláska s charizmou, zvodným pohľadom a telom, ktoré je snom mnohých žien.

Rodičia môžu byť pyšní

Hudobníci Ernest a Silvia dcéru odjakživa viedli k umeniu a hudbe. Preto Vanessa nemá problém koncertovať, ukázať svoj talent a predviesť, čo v nej je. Napriek tomu, že je tínedžerka, vo svete šoubiznisu sa určite nestratí.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus