Úspešná Slovenka Mia Maix: Jedinečné šperky, ktoré sú odrazom prírody a harmónie človeka

Slovenská šperkárka Mia Maix vytvára jedinečné ručne robené šperky, ktoré sa stali nielen módnym doplnkom, ale zároveň súčasťou životného štýlu.

Mia Maix robí vlastnoručne tieto jedinečné šperky pod značkou Jewels by Mia Maix

Mia Maix robí vlastnoručne tieto jedinečné šperky pod značkou Jewels by Mia Maix

Zdroj: Jewels by Mia Maix

Slovenská šperkárka, ktorá sa okrem toho venuje aj oblasti krásy prezentuje jedinečné, ručne robené šperky Jewels by Mia Maix. Šperky, ktoré vytvára sú zárukou originality sú šité priamo na mieru. Nájdu sa medzi nimi aj limitované kúsky.

Spy On Me

Limitovaná kolekcia šperkov, ktoré rozpoznáte hneď podľa trojuholníka. Základom sú Swarovski šperky a mix polodrahokamov. Elementom v šperku je spomínaný trojuholník, ktorý v tomto ponímaní spĺňa symbol mužského a ženského princípu, energie, prosperity, sily, múdrosti a krásy. A taktiež vystupuje ako symbol ochrany.

Original jewelry by Mia Maix

Séria šperkov, ktoré boli vyrobené na mieru alebo v rámci limitovanej edície. Tieto šperky sú vždy robené na základe jedinečnosti ich budúceho nositeľa. Vkladá sa do nich príbeh, popisok šperku a sú odrazom predstavy zákazníka. Aj vďaka tomu sú vždy originálne a jediné na svete. Nejde teda o žiadnu masovú výrobu.

Šperky, ktoré sú odrazom prírody a harmónie

Okrem dizajnu je v tomto prípade dôležitý aj materiál a prevedenie. Mia využíva najčastejšie polodrahokamy, morské kamene, mušle, Swarovski perly, Swarovski kryštál, zlato, striebro, kovové a nekovové komponenty, drevo, kožu či fimo.

Podstatou alebo základom každého jej šperku je polodrahokam - prírodný kameň. Pôsobenie kameňov má pozitívny vplyv na náš organizmus a podporuje naše psychické a fyzické zdravie, ochranu, pohodu, šťastie, energiu, harmóniu, nasmerovanie, zmenu, ale aj lásku. Aj to je dôvod, prečo Mia využíva kamene, ktoré sú skutočne pravé. Nejde teda o žiadnu syntetiku. Materiál je vyberaný vždy starostlivo a z rôznych kútov sveta, preto sa občas stane, že nie je možné vytvoriť rovnaký šperk dva a viackrát. Ale práve v tom je ukryté "čaro" každého jedného z nich.

Foto:
Jewels by Mia Maix
Zdroj:
fem

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba