Presunúť na hlavný obsah

Sexuálne polohy, pri ktorých je dominantná žena

Sex

Partnerský život je potrebné neustále udržiavať aj po intímnej stránke. Vyskúšajte nové sexuálne polohy, veď v posteli sa muži určite ženskej nadvláde potešia. Toto ich dokáže poriadne rozpáliť.

Podľa odborníkov väčšina žien začne naplno sexuálne žiť až vtedy, keď je ich partnerský život v troskách alebo cítia neveru zo strany partnera. Pravdupovediac, vtedy už je neskoro aj na akékoľvek sexi korzety a podväzky, nie to ešte na experimenty, čo sa týka sexuálnych polôh. Snažte sa teda byť aktívna neustále a uvidíte, že muži sa pokojne zmieria s tým, že budete mať nad nimi moc.

Pevný zadoček na koníka

Obľúbená sexuálna poloha, ktorá môže byť spredu, ale aj zozadu. Čím viac pri tejto polohe vypučíte zadoček, tým viac sa prehne vaše telo a mužovi tak predvediete všetky ženské zbrane. Začnite spredu a potom sa nečakane otočte chrbtom k mužovi. Nielenže pohyby zadočku sú pre mužské oko nesmierne vzrušujúce, ale aj mužský penis dostáva iný sklon a dráždi v obidvoch smeroch.

Vodopád, ktorý hypnotizuje

Obdobná poloha ako na koníka, avšak muž je maximálne zhypnotizovaný ženským telom. Ľahne si na okraj postele tak, aby sa jej dotýkal len od pása dolu. Zvyšok tela je voľne na zemi a rukami sa opiera o zem. Žena si rozkročmo nasadne na neho a nohami sa opiera o hrany postele a dlaňami o jeho stehná. Určuje tempo aj intenzitu pritláčania, keďže muž je celkom zhypnotizovaný.

Vzrušujúci nohozdvih

Ženské krivky v plnej kráse a prienik pre tie najnáročnejšie milenky. To vám zabezpečí sexuálna poloha, pri ktorej si muž sadne na zem a mierne pokrčí nohy v kolenách. Dlaňami sa oprie o zem za svojím chrbtom. Úlohou ženy v tomto prípade je predviesť sa mu v plnej kráse rozkročmo. Začať môže pokojne sebauspokojovaním pred jeho očami a po pár minútach sa rozkročmo presunie k nemu a sadne si na neho. Nohy potom vystrie na partnerove plecia a nasadne. Keďže v tejto polohe je uhol prieniku naozaj priaznivý, užijú si aj náročnejšie milenky.

Psík a mačička

Jednoducho povedané, poloha zozadu. Strata intimity je pri nej nesmierne vzrušujúca a necháva pracovať fantáziu obidvoch partnerov. Žena musí byť čo najviac prehnutá s vypučeným zadočkom a čím väčší oblúk dosiahne, tým viac sa jej prsia dotýkajú postele alebo zeme. Jemné dráždenie bradaviek a jej krúživé pohyby zadočku sú naozaj horúcimi trikmi, ako ovládnuť aj toho najnáročnejšieho samca.

Exkluzívne tornádo

Tak blízko a pritom tak ďaleko. Sexuálna poloha, pri ktorej muž leží na chrbte a nohy má mierne rozkročené, zatiaľ čo žena si ľahne na chrbát s nohami prekríženými kolmo na partnerove nohy. Na pohľad krkolomná poloha, pri ktorej, keď si žena sadne do mužského rozkroku naberá celkom iná ráz. Hoci má partner exkluzívny výhľad na ženské telo, nemá ju až tak na dosah a musí si počkať, kým ona zavelí. Je totiž pod ňou uväznený, no svojím rytmom a pohybmi dokáže veľa naznačiť.

Urobte si to sama

Lap dance a to priamo pred očami muža v tej najintímnejšej zóne. Nechajte muža ležať na chrbte a vy si ľahnite nad neho, ako keby v polohe 69. Rukami sa poriadne podoprite a začnite mu priamo nad hlavou tancovať tak, že budete hýbať panvou a striedať pomalé pohyby s tými rýchlejšími. Sem-tam si môžete jednou rukou siahnuť na klitoris a ukazovák potom partnerovi strčiť do úst. Následne nechajte realizovať neho, aby vás ústami priviedol tam, kam sa sama neviete.