Presunúť na hlavný obsah

Dychvyrážajúca premena za 5 mesiacov: Z XL bacuľky je dnes sexi kočka na roztrhanie!

Zahraničné celebrity

Je až neuveriteľné, ako pár kíl dolu dokáže zmeniť celkové vyžarovanie človeka. Tejto bacuľke sa to podarilo za necelý polrok a toto je „tajomstvo“, vďaka ktorému to dokázala.

Britská hviezda reality show Charlotte Crosby, ktorej meno v našich končinách hovorí niečo len málokomu nosila ešte len pred pár mesiacmi veľkosť XL. Okrem toho, táto 24-ročná plavovláska vždy tvrdila, že jej telo nie je stavané na cvičenie, čo bol úplný nezmysel. Motiváciou na radikálnu premenu sa jej stala, rovnako (ne)známa Vicky Pattinson, ktorú sme vám predstavili len nedávno. Jej príbeh si môžete prečítať priamo tu.

Pohyb minimálne 5x do týždňa je nevyhnutný

Dve konfekčné veľkosti zhodila Charlotte počas jedného mesiaca a stačila jej k tomu zmena jedálnička a pravidelný pohyb pod dohľadom osobného trénera. Najčastejšími cvikmi bol box a silové cvičenia. Najproblematickejšou partiou tejto plavovlásky, bolo ako u väčšiny žien, bruško a naukladané pneumatiky okolo neho. Po tom, čo však videla prvé výsledky sa jej pevná vôľa ešte viac posilnila a Charlotte sa do premeny krajšieho tela poriadne obula.

Hlavnú úlohu v zmene stravovania hrá diéta „Three tin diet“

Vicky Pattinson bola tou ženou, ktorá motivovala Charlotte Crosby. Paradoxom je, že Charlotte nebola vždy obézna, predtým bola síce bacuľka, ale neváhala svoje krivky hrdo predvádzať. Podstatou spomínanej diéty je jesť len trikrát denne (čo je oproti klasickým diétam, ktoré hovoria o piatich porciách denne raritou). Tento „nový“ druh diéty hovorí o tom, že môžete jesť jednu "plechovku" čohokoľvek a to trikrát denne. 

Tým, že si Vicky Pattinson sama na vlastnej koži prešla rovnakým štýlom života vie presne pochopiť, čo ženy trápi, kde robia najčastejšie chyby alebo dokonca, v čom samy seba klamú. Výsledok sa im napokon obom podaril, veď posúďte sami.

Po tom, čo Charlotte radikálne zmenila svoj životný štýl, zmenila aj šatník. Lákajú ju oveľa odvážnejšie kúsky, v ktorých môže vystavovať na obdiv svoje ženské prednosti.

Myslíte si, že je reálne možné takto schudnúť za 5 mesiacov?

spolu hlasovalo 800 ľudí

Áno
668
Nie
132

- Najčítanejšie -