Presunúť na hlavný obsah

Novodobý trend medzi zlatokopkami: Toto sú typy mužov, ktorí sa nechajú zmanipulovať!

Sex

Zlatokopky medzi nami vždy boli, sú, aj budú. Menia len podobu a štýl, akým si omotávajú mužov okolo prsta. Ten najnovší je veru poriadne vypočítavý.

Niektoré ženy sú odmalička vychovávané tak, aby si našli bohatého muža, ktorý ich dokáže slušne zabezpečiť a postarať sa o ne. Kvôli jeho kreditke sú ochotné urobiť čokoľvek a hrdosť im v tom rozhodne nebráni. Trend, kedy sa dali prekuknúť je už však dávno preč a tieto krásky sú oveľa rafinovanejšie. Akým spôsobom teda dokážu okúzliť muža, ktorý v momente stratí zdravý rozum?

Sexi žienky domáce, ktoré si svojho partnera hýčkajú

Zatiaľ čo v minulosti chceli všetky takéto ženy byť pre partnera čo najdokonalejšie a najpríťažlivejšie, dnes je to inak. Muži totiž z tejto prehnanej starostlivosti o seba prestali byť ohúrení, vyhľadávali „prirodzenejšie“ ženy, ktoré majú aj nejakú tú chybičku krásy. Pozornosť zlatokopiek sa upriamila priamo na muža a na to, ako byť pre neho žienkou domácou. Nie však v zamastenej zástere, ale sexi za každých okolností.

Zlatokopky sa búrili proti tomu, že nie sú ženami do voza i do koča a mnohé z nich sa zamerali na starú známu klasiku, že „láska“ ide cez žalúdok. O svojich mužov sa začali starať tak, ako žiadna gazdiná. S chuťou a nadšením ich doma čakajú s pripravenou večerou, ktorá pôsobí ako z tej najluxusnejšej reštaurácie. Nechýba ani sladký dezert, ktorý tieto dámy naservírujú potom priamo na svojom tele. Že by sa sen každého muža splnil? Vyzerá to, že áno, pretože toto je presne to, po čom každý chlap túžil, keď príde vyčerpaný z práce. Ženy sú síce rovnako krásne a upravené, no celková pozornosť sa už nesústreďuje len na ne. Sexi kostýmčeky sú neoddeliteľnou súčasťou ich dennodennej garderóby a tieto ženy v zlatej klientke neváhajú ani posielať pikantné fotografie svojmu mužovi priamo na mobil počas porady. Jednoducho vedia, ako ho prilákať hneď po práci domov. Sex tu hrá viac ako 50% úlohy ich vzťahu.

Manipulovať sa nechávajú čoraz viac muži, ktorí už majú rodinu

Klišé v podobe malého plešatého muža s prevísajúcim bruchom, ktorý si vedie pri sebe dlhonohú prsnatú blondínku je už dávno preč. Čoraz viac sa rozširuje skupina mužov, ktorí majú rodiny a nežijú s nimi alebo sú rozvedení. Dobre zachovaní štyridsiatnici alebo päťdesiatnici, ktorí už vychovali deti a niektoré z nich sú aj dospelé, ako keby dostali druhú pubertu. Sú vysoko postavení, no napriek tomu podľahnú žene, ktorá je o polovicu mladšia. Zrazu sú z nej úplne hotoví a majú pocit, že nič lepšie ich v živote nemohlo stretnúť. Reálne ale, stojí takáto láska bez možnosti vlastných detí za to? Alebo je to novodobý pohľad na prichádzajúci dôchodok, ktorý si páni chcú užiť inak ako cestovaním? 

Diskusia k článku

comments powered by Disqus