Presunúť na hlavný obsah

Šľak ma ide trafiť!

Súťaže

Požičali sme si od Júliusa Satinského. Ale je to tak. Každá príslušníčka nežného pohlavia, menej obdarená prírodou, vie o čom hovoríme.

Nadýchané účesy, levie hrivy ktoré prehadzujú  ženské predátorky zľava doprava, alebo aj sprava doľava, vedia nám “menej vybaveným”, pekne speniť krv. Bratia Česi tomu hovoria “splihlé vlasy”. U nás je to menej poetické. Spľasnuté. Účes a´la Gordon Setter...

Keďže časté návštevy kaderníckych salónov sú pomerne drahým športovým odvetvím, skúšame iné cesty. Vlasové prípravky  pre  zväčšenie objemu jemných vlasov v podobe šampónov, tužidiel či lakov na vlasy, ale ani tie nedokážu zázraky. Jednu fungujúcu cestu sme však našli.

Revolúcia vo svete stylingu - produkt pre objem vlasov Rowenta Volum´24 Respectissim. V priebehu pár minút okúzľujúci XXL objem vlasov, ktorý vydrží po celý deň. Tento Volumizer (zväčšovač objemu) sa okrem toho stará o vlasy a zachováva ich 100% silu a odolnosť.

Rotačný nahrievací valček pôsobí ako veľká nátačka a vytvára oblúk z vlasov ku korienkom. Zdvíha tak vlas pre objemový efekt a bráni opätovnému spľasnutiu vlasov. Keďže sú naše jemné vlasy náchylné na poškodenie, starostlivosť o ne je veľmi dôležitá. Volum´24 Respectissim používa konštantnú teplotu 170°C. Tá je maximálne šetrná k vlasom - overili sme si to na vlastnej koži. Vlastne na vlastných vlasoch. Uchováva ich krásu a zdravie, ale tiež - a to je najdôležitejšie, vytvára maximálny objem, ktorý vydrží. Profesionálny povrch Ultra Shine Nano Ceramic poskytuje vlasom vysokú ochranu a lesk.

Podľa nedávnej štúdie urobenej v Európe, náš problém s nedostatkom objemu vlasov trápi štvrtinu opýtaných žien, pričom väčšina z nich trávi zväčšením objemu vlasov každý deň až 30 minút. Napíšte Ježiškovi, alebo skúste vyhrať s nami. Aha, aj Marošovi to celkom ide :).

Súťažná otázka: Ako dlho trvá Mariánovi Greksovi úprava vlasov s Rowenta Volum 24?

1. 10 minút

Súťaž bola ukončená 14.12. 2014 o 23:59:00h.

Výherca:

Aneta Lešková, Vranov nad Topľou

Blahoželáme!

- Najčítanejšie -