Presunúť na hlavný obsah

Spredu dokonalá tvár, zozadu obrovská celulitída: Toto je telo jednej a tej istej ženy – modelky!

Zahraničné celebrity

Pri pohľade na túto anjelsku tvár ťažko uveríte, že od krku dolu má táto kráska celkom iné telo, ako by ste čakali. Napriek tomu je sebavedomá a živí sa dokonca modelingom.

Meno Ashley Graham sa vo svete spája s modelingom a táto exotická kráska je jednou z najžiadanejších plus size modeliek. Dostáva lukratívne ponuky na fotenie spodnej bielizne a to aj napriek tomu, že jej pozadie „zdobí“ pomarančová kôra. Možno je to práve vďaka jej bezchybným črtám tváre, čo ju robí atraktívnejšou pred všetkými ostatnými modelkami väčšej konfekčnej veľkosti.

Dva rozličné pohľady, jedno telo

Pri pohľade na Ashley Graham máte pocit, ako keby išlo o fotomontáž. Krásna a úzka tvár a zrazu mohutnejšie, kyprejšie tvary. Čistá a pružná pleť na tvári a pomarančová kôra na stehnách a zadku. Srší z nej však toľký šarm a sexepíl, že by ho mohla podobným typom žien rozdávať.

Z prirodzených kriviek dokázala vyťažiť to najlepšie

Miery Ashley rozhodne nespĺňajú kritériá profesionálneho modelingu, ale napriek odklonu od XS veľkosti sa dokázala postaviť pred objektív fotoaparátu tak, že mnohým vytrela zrak. Tmavovláska s postavou typu „krv a mlieko“ ani na chvíľu nezapochybuje o tom, že by nebola príťažlivá. Bujný dekolt jej pridáva na sexepíle a kyprejšie tvary v oblasti bokov tak nikomu až tak neprekážajú. Dokonca aj tvorcom tých najprestížnejších magazínov ako Vogue, Glamour či Harper's Bazaar, pre ktoré táto kráska pózovala.

Ashley má na sociálnej sieti Instagram niekoľko desiatok tisícok fanúšikov, pred ktorými sa nehanbí ukázať kus kože aj mimo profesionálneho fotenia. Jej selfie pravidelne odzrkadľujú dôraz na jej krivky. Najnovšie sa však táto Američanka ukázala v podobe, v akej by ju len málokto čakal. Ashley pridáva fotografie z posilňovne a dokonca aj videá, ako drie na svojej postave. 

Myslíte si, že by sa malo v časopisoch ukazovať viac takýchto modeliek?

spolu hlasovalo 1128 ľudí

Áno
1012
Nie
116

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus