Presunúť na hlavný obsah

Známe Slovenky prichytené v civile: Nenalíčená Heringhová, Barmošová neunikne žiadnemu mužskému oku!

Slovenské celebrity

Ako vyzerajú známe Slovenky, keď sú mimo kamier a spoločenských udalostí? Pozrite sa na to, ako ich uvidíte málokedy!

Lucia Barmošová

Moderátorka Lucia Barmošová si získala sympatie divákov naozaj veľakrát a táto blondínka si na svoj vzhľad potrpí aj mimo kamier. Do práce vykročila s naozaj precíznym účesom a mejkapom. Alebo že by si len odbehla a je to práca šikovných rúk vizážistiek? Každopádne jej to veľmi pristalo.

Andrea Heringhová

Dlhoročná partnerka Boris Kollára, Andrea Heringhová, je v spoločnosti vždy tip top nastajlovaná. Jej šatník je obohatený o luxusné kúsky z najnovších kolekcií svetoznámych dizajnérov a preto vidieť ju v civile a bez mejkapu sa vám nepodarí tak často. Tak, ako veľa žien, aj ona uprednostnila pohodlie a prirodzenosť.

Nora Hamar-Ducká a Stanislava Pavolová

Zatiaľ čo moderátorka Stanka Pavolová zvolila elegantnejší outfit v čiernej farbe, Nora Hamar-Ducká siahla po svetlejších farbách. Obidve krásky majú šmrnc a nezabúdajú ani počas zimných mesiacov na slnečné okuliare. Navyše, je to skvelý doplnok, vďaka ktorému si môžete dopriať aj tvár bez nánosov mejkapu.

Andrea Belányiová

Zdá sa, že moderátorka Andrea Belányiová preferuje počas bežných dní skôr pohodlie. Na vizáži si však ako správna žena dá záležať a do práce nevkročí bez mejkapu. Jej štýl možno priradiť skôr ku klasickému bez akýchkoľvek extravagantnejších výstrelkov.

Daniela Záhradníková

Poslankyňa a manželka Branislava Záhradníka, Daniela Záhradníková si momentálne plní mamičkovské povinnosti, no popri tom si dopraje s rodinou oddych. Aj v športovom oblečení vyzerala skvele a podľa najnovších trendov.

Monika Bruteničová

Moderátorka Monika Bruteničová prekvapila v civile svojím jednoduchým štýlom. Kabát v štýle županu na zavinovanie je veľkým hitom tejto sezóny a neutrálne farby sa dajú skvele kombinovať. 

Komu to podľa vás pristane najviac aj počas bežných dní?

spolu hlasovalo 1298 ľudí

- Najčítanejšie -