Presunúť na hlavný obsah

Sexi blondínky, ktoré prerazili viac v zahraničí ako doma: Čo žena, to poriadny kus!

Slovenské celebrity

Slovenská krása sa spozná hneď na prvý pohľad a inak to nie je ani v prípade týchto krások, ktoré sú známejšie viac v zahraničí, ako doma.

Úspešné Slovenky, ktoré našli svoje uplatnenie na väčšom trhu, než akým je ten slovenský. Živí ich krása, ale to neznamená, že to majú vo svete jednoduché. Častokrát musia čeliť oveľa väčšiemu nátlaku, a byť samostatné.

Katarina Van Derham

Slovenka, ktorá si splnila svoj americký sen a dnes pôsobí ako majiteľka luxusného lifestylového magazínu Viva Glam magazine. Pamela Andreson sa istý čas cítila touto zvodnou blondínkou ohrozená a my sa nečudujeme. Má od nej rozhodne navrch.

Silvia Kucherenko

Modelka Silvia Kucherenko je v zahraničí viac vyhľadávanejšou ako u nás. Je typickým prototypom trendu v kráse, ktorý sa bleskovou rýchlosťou rozšíril najmä v Rusku. Ultra štíhla postavička, pútavé ženské prednosti a výrazné črty tváre.

Adriana Sklenaříková

Supermodelka Adriana Sklenaříková má síce u nás meno, no to nič nemení na tom, že je oveľa žiadanejšia a populárnejšia po celom svete. Adriana napriek tomu v kútiku duše nedá dopustiť na svoj domov v Brezne.

Adriana Čerňanová

Za akúsi nástupkyňu Adriany Sklenaříkovej bola označená modelka z agentúry Elite Model Management Adriana Čerňanová. Tvár Wonderbra si hneď získala tisícky fanúšikov a vďaka tejto kampani sa dostala do povedomia aj u nás na Slovensku. Za veľkou mlákou je vo svete najvyššieho modelingu totiž veľmi žiadaná.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe