Presunúť na hlavný obsah

Sexi bielizeň, v ktorej budete pôsobiť tajomno: Uhádnete, o ktorú slovenskú moderátorku ide?

Zábava

Známa moderátorka sa zahalila do tajomnej sexi bielizne v duchu 50 odtieňov sivej. Spoznávate ju na základe tohto sexi tela?

Erotický román Päťdesiat odtieňov sivej mal obrovský úspech a na základe tejto knižnej predlohy prichádza do kín dlhoočakávaný film. V hlavnej úlohe sa predstaví herečka Dakota Johnson a herec Jamie Dornan. Film lákal trailerom už od minulého roka a trailer na Youtube si pozrelo neuveriteľných 45 miliónov ľudí. Nuž, necháme sa prekvapiť, ako dokáže filmová verzia konkurovať knižnej. Tvorcovia filmu totiž sľubujú dvadsať minút pikantných erotických scén.

Premiéru filmu si budete môcť pozrieť už od 12. februára 2015. Známa modelka a moderátorka Mária Zelinová pri tejto príležitosti nafotila sériu fotografií, na ktorých by ste ju nespoznali. Kolekcia 50 Shades of Grey pre F&F na nej vyzerá jednoducho úchvatne, veď posúďte sami. V ktorom sexi outfite sa vám páči najviac?

Ak ste nečítali knižnú verziu populárneho erotického románu 50 odtieňov sivej, objednať si ju môžete cez internetové kníhkupectvo iPark.sk alebo priamo TU.

VIDEO: Pozrite si trailer k dlhoočakávanému filmu, ktorý práve prichádza do kín

- Najčítanejšie -