Presunúť na hlavný obsah

Známe krásky šoubiznisu v plavkách: Najkrajšia žena ukázala tromfy a ďalšie, ktoré ste takto (ne)videli

Slovenské celebrity

Známe krásky šoubiznisu si užívajú exotiku a vystavili svoje figúry v sexi plavkách. Pozrite sa, aký úsmev na tvári im vyčarovali slnečné lúče a pohoda.

Taťána Kuchařová

Miss World 2006 Taťána Kuchařová prežíva jedno z najšťastnejších období v živote. S partnerom Ondřejom Brzobohatým sú zaláskovaní až po uši a po zimnej lyžovačke si momentálne užívajú romantiku pri západe slnka na Havaji. Dvojica sa poriadne odviazala a vychutnáva si vzájomnú príťažlivosť.

Andrea Járová

Excentrická modelka Andrea Járová trávi viac času v slnečnom Miami, ktoré jej spolu s jej mužom len a len prospieva. Blondínka sa stále slní a vyzerá naozaj spokojne. Ani sa nečudujeme, veď takýto „bezstarostný“ život by prijal nejeden z nás.

Simona Krainová

Modelka Simona Krainová si dopriala dovolenku s celou svojou rodinou v Dubaji, ktorý je čoraz populárnejší. Blondínka je známa tým, že o vzťah sa treba neustále starať a tak si vždy dopraje dovolenku nielen s rodinou, ale aj s jej miláčikom Karlom Vágnerom, kde si vychutnávajú viac súkromia.

Barbora Franeková

Miss Slovensko 2009 Barbora Franeková zavítala počas tejto zimy do exotického Thajska. Táto krajina je čoraz viac obľúbenejšia. Misska si tam dopriala poriadnu dávku oddychu, romantiky a taktiež psychickej pohody, ktorú v tejto budhistickej krajine rozhodne nájde každý.

Soňa Štefková

Krásu azúrového mora si užíva modelka Soňa Štefková. V ďalekom Mexiku sa táto brunetka a zároveň bývalá finalistka súťaže krásy predviedla v plavkách. Tá sa rozhodne môže pýšiť postavičkou so sexi tvarmi.

Silvia Kucherenko

Modelka Silvia Kucherenko nikdy nezverejňuje, kde sa práve nachádza, no v plavkách chodí častejšie oblečená ako bežne. Na jej perfektnej figúre vynikne každý model a Silvia sa tiež netají vášňou k nim. Všade, kde sa objaví, jej robí spoločnosť tento mladý fešák – jej syn Alexander Marcus.

Nikol Moravcová

Moderátorka a módna blogerka Nikol Moravcová je známa svojou vášňou k adrenalínovým športom. V Thajsku získava táto aktívna blondínka energiu, z ktorej, zdá sa, čerpá potom celý rok. Žiari tam totiž ako slniečko, veď posúďte sami.

Prijali by ste aj vy počas dlhej zimy exotickú dovolenku?

spolu hlasovalo 464 ľudí

Áno
420
Nie
44

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe