Presunúť na hlavný obsah

Najväčší záletník sa usadil a takto žiari: Zamilovaný párik si užíva nežnosti na každom kroku!

Zahraničné celebrity

Jednej z najvychytenejších modeliek sveta, Behati Prinsloo, sa minulý rok podarilo zbaliť najsexi muža planéty a párik odvtedy prekvitá jedna radosť!

Kto by len bol povedal, že sa nakoniec usadí! Potetovaný sukničkár, známy svojou láskou k ženám, sa minulý rok rozhodol nadobro seknúť s mladíckym životom a vrhnúť sa do víru manželstva. Niet divu, že sa poponáhľal, pred oltár si viedol anjelika z Victoria´s Secret, modelku Behati Prinsloo.

Zamilovaní ako deti

Keď Adam Levine začal hlásať do sveta, ako je veľmi do manekýnky z Namíbie zaľúbený, mnohí sa domnievali, že ide len o pobláznenie, ktoré svet pri prelietavom spevákovi zažil už viackrát. Nestalo sa! V polovici júla minulého roka si zamilovaný tandem povedal svoje áno na romantickom mieste Los Cabos v Mexiku. Spoločnosť im robili známi anjelici Erin Heatherton a Candice Swanepoel, spolu s ostatnými členmi kapely Maroon 5. 

Navždy spolu

Dvadsaťpäťročná modelka a o desať rokov starší spevák si padli do oka prakticky ihneď a od svadobného dňa krásku skrášľuje tetovanie, ktoré venovala špeciálne svojmu manželovi. Ide o tri bodky, ktoré zdobia jej prstenník a vyjadrujú nekonečnú lásku k mužovi, ktorý je pre tisícky žien ten najsexi chlap na svete. On má však oči len pre jednu – pre svoju dokonalú manželku, ktorá je pre neho inšpiráciou v každom smere a označuje ju za najkreatívnejšiu, najlepšie oblečenú a najsexi ženu široko ďaleko. Musíme uznať, že má pravdu.

Sledujte video: Pozrite si ako šokovali Maroon 5 na neznámej svadbe prítomných hostí!

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe