Presunúť na hlavný obsah

Karma a jej vplyv na znamenia zverokruhu: Vodnár by sa mal zbaviť komplexov, Lev by mal povoliť zo svojich záujmov!

Partnerský horoskop

Každý z nás má svoje pre a proti. Hviezdy častokrát prezrádzajú o našich skrytých vlastnostiach a úmysloch viac, ako si myslíme. Na čo by sme si teda mali dávať pozor?

Vodnár

Vodnár je voľnomyšlienkár a pre fungovanie potrebuje slobodu. Vyhľadáva spoločnosť a chce sa v nej cítiť ako „pán božský“. V dôsledku toho môže niekedy pôsobiť podrazáckym dojmom, čím si vytvára nepriatelov. Má pocit menejcennosti, ktorého dokiaľ sa nezbaví, bude priťahovať ľudí, na ktorých žarli. 

Ryby

Ryby sú prehnane citlivé, a to by mali v sebe čo najskôr zlomiť, inak sa budú cítiť veľmi nešťastné. Neustály pocit krivdy a hádzanie výčitiek na druhých im môže spôsobovať, že si nevedia nájsť partnera na dlhodobý vzťah. V skutočnosti sú len v začarovanom kruhu. 

Baran

Najväčší egocentrici spomedzi všetkých znamení. Nedá sa povedať, že by mali radi sami seba, ale skôr, že chcú pre seba nahrabať čo najviac. Ich činy sú niekedy také prekuknuteľné, že v skutočnosti škodia len sami sebe. Klamstvo im nerobí problém a to je dôvod, prečo sa im nedarí v spoločnosti ľudí alebo konkurentov. Sami to ale prehliadajú a myslia si, že im chce každý ublížiť a zničiť život.

Býk

Obzvlášť rodinne založené je znamenie Býk. Veci, ale aj ľudí berie ako majetok a má tendenciu starať sa do života iných, avšak v tom pozitívnom zmysle. Jeho veľkorysosť, čo sa povahy týka, sa veľmi rýchlo obráti proti nemu. Ich partneri si k nim totiž dovolia viac kritiky a umelo vytvorených nedorozumení, pretože sa im Býk zdá byť až príliš dokonalý. Býci by teda mali byť viac asertívnejší, aby ostatní vnímali ich hodnotu.

Blíženci

Blíženci sa snažia s každým dobre vychádzať a bez problémov poskytujú aj tajné informácie. Tajomstvo teda dlho neudržia. Za každú cenu chcú pôsobiť ako užitoční, no realita odráža, že im ľudia potom neveria. Vzbudzujú nedôveru a zbytočne vyvolanú faloš, a to len v dôsledku toho, že im chýba vlastný názor a kritický pohľad.

Rak

Ich veľkou bariérou v žití je, že sa príliš často vracajú do minulosti. Neustále si niečo vyčítajú a tápajú nad tým, aké by to bolo „keby“. Práve toto ich brzdí v osobnom rozvoji a spokojnom živote. Výčitky prenášajú aj na ostatných a tvária sa nedostupne a chladno. V skutočnosti ale túžia po obdive a láske, no boja sa prejaviť city.

Lev

Je závislý na pozornosti a aplauze ostatných, takže pokiaľ nemá priestor na predvádzanie sa, začne byť nepríjemný. Túži neustále súťažiť s ostatnými. V jeho prípade platí, že to, čomu verí, sa stane aj realitou. Má dostatok sebavedomia a tak sa mi sny plnia extrémnou rýchlosťou. To ale neznamená, že je šťastný. Práve na úkor svojich sexuálnych záujmov prehliada skutočné, vzácne veci a hodnoty.

Panna

Panny sa snažia vyhýbať zbytočným problémom a nevytvárať si nepokoje s ostatnými. Svojou nezaujatosťou však vždy budú žiť priemerne. Nechcú riskovať, no musia si uvedomiť, že tým pádom nič extra ani nezískajú. V dôsledku toho priťahujú ľudí, ktorí ich veľmi ľahko zneužívajú vo svoj prospech. Sú ľahkými korisťami.

 

Chcete vedieť, čo vás dnes čaká? Prečítajte si váš horoskop na dnes!

Váhy

Váhy nemajú radi dusnú atmosféru, hádky a zákernosti. Vyhýbajú sa konfliktom a keďže milujú slobodu, niekedy je ťažké dohodnúť sa s nimi na niečom. Nedá sa na nich stopercentne spoľahnúť, ale to je ich bohémsky život. Vplyvom tejto neúmyselnej „nezodpovednosti“ na to doplácajú nevydarenými kšeftami alebo často natrafia na vypočítavých klamárov.

Škorpión

To, po čom Škorpión túži, musí aj dosiahnuť. Urobí všetko pre to, aby bol sám sebe pánom a akonáhle sa mu do toho niekto vŕta, nemá problém poslať ho kade tade. Veľakrát sa nepríjemne popáli a malo by sa zdať, že sa učí na vlastných chybách, ale on ich stále opakuje. Pokiaľ sa nezbaví prílišnej tvrdohlavosti, vždy sa bude močiť v problémoch.

Strelec

Strelec reaguje impulzívne a častokrát svojím správaním môže tomu druhému ublížiť, aj keď v skutočnosti ho má rád. Môžete mu hovoriť, čo chcete, nepochopí to. Zmena názoru a správania u neho prichádza až vtedy, keď o to príde. Vtedy už je ale neskoro. 

Kozorožec

Z každej situácie sa snaží vyťažiť maximum, čím sa môže iným zdať byť až príliš dokonalý. Dokonalý ale nie je vo vzťahu. Je to práve Kozorožec, ktorý naivne dáva a nevracia sa mu to v toľkej miere. Na to, aby si ho človek vážil, musí byť nekompromisný aj za cenu nepriateľov. Ako sa hovorí, nikdy sa nemusíme všetkým páčiť.

Prečítajte si tiež: 10 vecí, ktoré vám karma raz vráti: Zákon akcie a reakcie totiž funguje!