Presunúť na hlavný obsah

Erotické poviedky: Vyspovedala som prostitútku... Konečne viem, čo muži chcú!

Erotické poviedky

Všeobecný návod na to, po čom muži v posteli túžia, neexistuje. Avšak, určitá spojitosť medzi chlapskými chúťkami existuje...

Známa zo strednej sa živí ako spoločníčka. Jej názory na mužov a svet ako taký som počúvala rada. Jednak ma bavili, no na druhej strane som vždy ostala zaskočená, kam v jej fachu môže až zájsť. Raz prišla s historkou o prominentnom právnikovi, ktorý si neváhal prizvať do postele politikov, inokedy ma zaskočilo priznanie o tom, ako líže mužom zadky. Vraj to je to, čo ich baví úplne ale úplne najviac. Čo tam po tom, že majú ženy. Tým vraj túto zábavku nedovolia najmä preto, aby „pošpinenými“ ústami nebozkávali ich deti. Tak som premýšľala, ako sú na tom s orálom? Ten sa im už špinavý nezdá?

Aj na to však mala Soňa odpoveď. S vlastnými ženami vraj chlapov baví sexovať len vtedy, ak sa môžu spraviť dovnútra, inak táto zábavka stráca na svojom význame. Okej, baví ich aj to, keď ich zvádzajú v sexi oblečení alebo raz za čas urobia nejaký výstrelok, aby nabudili ich erotické fantázie. S profesionálkami alebo milenkami sa zas radi hrajú. Nechajú ich hodiny fajčiť vtáka a s radosťou sa im vystriekajú na tvár. Od ženy to vyžadujú len málokedy, alebo naopak každý deň. „Nikdy som nechápala, čo vlastne chcú. Jeden miloval anál, inému sa zas páčilo, keď som sa naučila užívať si vlastný mokrý orgazmus,“ vysvetľovala mi na jednom z našich spoločných večerov pri pohári vína.

Ona sama vraj najčastejšie musela robiť anál, nechať sa pretiahnuť dvomi kamarátmi a často si vraj muži pýtali aj „čínske sánky“. Preložené do normálnej reči –  penis pri tejto akcii smeruje priamo medzi prsia. Ak je baba šikovná, mala by ho urobiť len pohybovaním predností. Po niekoľkých rokoch nášho kamošenia som už celkom slušne ovládala praktiky, o ktorých Soňa hovorila. Stačilo ich pretaviť do praxe.

Našla som si milenca, s ktorým sme mali sex v priemere dvakrát denne. Bol skvelý, aj keď nemal bohvieaký veľký penis. To mi však vôbec nevadilo, robila som často anál a nerobilo mi problém ani po pár pohároch hruškovice oblízať jeho veniec. Podľa Sone som mala byť maximálne nežná a pomalá, akoby som z hrany pohára zlízavala cukor. Darilo sa mi, môj posteľový frajer bol unesený. Fajčila som ostošesť, nechávala som sa ostriekať na prsia a pôžitkársky som si prstami semeno roztierala po dekolte.

Po tomto amantovi však prišiel ďalší, na ktorého moje exaktné rady nefungovali tak ako som čakala. Nehíkal nad análom a semeno radšej dávkoval priamo do mojich útrob. Nevadí, aj tak ostal v šoku, koľko toho o chlapoch a ich vnímaní žien, viem. Naučil ma však to najdôležitejšie, že u chlapa nerozhoduje to, či sa mu otrčíte spredu alebo zozadu. Ide vraj o to ako po sexe túžite a ako si ho viete užiť vy! Od toho sa totiž odvíja to, či bude sex s vami považovať za terno alebo naopak za frašku.

- Najčítanejšie -