Presunúť na hlavný obsah

Superpotravina na všetky zdravotné ťažkosti: S týmito semienkami vyriešite (takmer) každý problém!

Zdravie

Tieto semienka zneškodňujú baktérie a liečia mnohé ťažkosti, s ktorými si neporadia ani antibiotiká!

Černuška siata alebo rasca čierna sa používajú už od nepamäti. Vieme, s ktorými ťažkosťami vám pomôžu.

Mnoho využití

Čierne semienka vám pomôžu pri mnohých zdravotných problémoch. Tíšia bolesti, majú protizápalové účinky, tlmia vysoký tlak, pomáhajú pri cukrovke a chránia obličky. Postačia vám len dva gramy čiernych semienok denne na to, aby sa váš zdravotný stav výrazne zlepšil. 

Kde ich zoženiete?

Je najlepšie čierne semienka pomlieť a urobiť si z nich odvar alebo ich priamo jesť ako prílohu. Tieto čierne semienka vám pomôžu pri zdravotných ťažkostiach viac ako by ste čakali. Sú podľa mnohých štúdií svetovej zdravotníckej organizácie účinnejšie ako antibiotiká alebo mnohé chemikálie, ktoré sú podávané v liekoch. Aké ďalšie zázračné lieky sa nachádzajú v prírode?

Ako si ich podávať?

Urobte si z čiernych semienok odvar alebo ich môžete priamo konzumovať, pridať si ich do jogurtu, prípadne si ich pridať do kaše alebo do zdravého smoothie z ovocia či zeleniny. Zlepšia vám trávenie, naštartujú metabolizmus a budete sa vďaka nim cítiť lepšie ako kedykoľvek predtým. Podľa mnohých starých kultúr vám pomôžu aj cítiť sa lepšie a pôsobia vraj aj ako prírodné afrodiziakum a antidepresívum

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus