Presunúť na hlavný obsah

Krásna Milla Jovovich v úlohe matky: Takto trávila svoje tehotenstvo v kruhu svojej rodiny

Zahraničné celebrity

„Sme veľmi hrdí, že môžeme dnes oznámiť narodenie našej druhej dcéry, Dashiel Edan Jovovich-Anderson.“ Znel Millin status na sociálnej sieti spred pár dní, ku ktorému nezabudla pridať aj fotografiu. K Millinej 7-ročnej dcére Ever tak pribudla ďalšia.

Rodina na prvom mieste

Milla Jovovich sa plne venovala svojej rodine, predovšetkým dcére Ever, s ktorou chystala aj výbavičku pre druhú dcéru. Malá Ever sa totiž ako správna staršia sestra angažovala a ako Milla na ňu prezradila v rozhovore pre usweekly.com, Ever aj povedala: „Mami, my jej nepotrebujeme nič kupovať, môžeme jej obliecť moje staré oblečenie. Nič nepotrebuje.“ Spoločne s dcérou sa počas tohto obdobia tešili zo spoločných chvíľ v kuchyni pri varení, nákupoch, prechádzkach a predovšetkým zo spoločných rán, predtým než zaviezla Ever do školy. 

Aktívna do poslednej chvíle

Milla si do poslednej chvíle užívala s manželom aj obľúbenú aktivitu, turistiku. Zverila sa aj do rúk známeho osobného fitness trénera, Harleyho Pasternaka, ktorý pomohol mnohým jej slávnym kolegyniam udržať sa v tehotenstve fit.  Pri prvej dcére totiž príliš pribrala, a preto sa pri druhej radšej poistila, pretože tento rok plánuje natočiť ešte posledný diel filmu Resident Evil, v ktorom hviezdi, a preto musí byť rovnako vo forme. Milla sa dokonca pochválila statusom na sociálnej sieti: „Som skutočne na seba hrdá, že sa mi podarilo pribrať menej než pri prvej dcére.“  A dodala, že sa nechce na poslednú chvíľu kvôli jej postave akčnej hrdinky podriaďovať extrémnym diétam, keďže plánuje aj dojčiť. 

Zdravý životný štýl podľa tehotnej Milly 

Milla  si na raňajky dopriala naozaj zdravé maškrty v podobe kaše zo sladkých zemiakov s ovocím, orechmi a sušenými kokosovými vločkami. Inokedy zase populárne smoothie, na ktoré má vlastný recept, ktorý okrem základných surovín na výrobu smoothie obohacuje ešte aj tekvicovými semiačkami, mandľami a čajovou lyžičkou arašidového masla. Skutočne zaujímavá kombinácia. Ale tehotenské chute nepustia, a preto aj ona z času na čas zhrešila: „Môj zdravý tehotenský životný štýl som vyhodila z okna kvôli horúcej, poliatej šiške plnenej pudingom. Bez nej by som nemohla žiť“, priznala na Instagrame. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe