Presunúť na hlavný obsah

Erotické poviedky: Zviedla ma manželkina mama, obrátilo mi to život naruby...

Erotické poviedky

Zrelé ženy mužov priťahujú odnepamäti. Ale to, čo čakalo na Mira, vás šokuje na plnej čiare.

Beátu som si bral z lásky. Bolo to moje druhé dievča, bol som do nej blázon. Ako dvadsaťroční sme začali spolu žiť, o dva roky neskôr sa nám narodila dcéra Miška. S tou nám často pomáhala manželkina mama Nora, aby Bea mohla pracovať. Práve toto jej časté vypomáhanie u nás doma sa nám stalo osudným.

Nora bola pohľadná štyridsiatnička, veľmi zachovalá, to sa jej musí nechať. Blond vlasy a veľké prsia dopĺňalo sexi oblečenie, svokra sa obliekala atraktívnejšie ako jej o dvadsať rokov mladšia dcéra. Niekedy som túžil, aby aspoň štipka sexepílu preskočila na moju ženu. Predtým ako som si ju vzal som takto nepremýšľal, no čím dlhšie sme spolu boli, tým viac by som si to bol rozdal s jej mamou. 

Keď som spal s Beou, predstavoval som si Noru. Pri každom jednom zásuve som myslel na to, ako ho vrazím medzi nohy mojej udržiavanej svokre. Niekedy som mal výčitky, no po čase som masturboval do zbláznenia. Obvykle som bol hotový do dvoch minút. Až raz ma pri tejto mojej zábavke v kúpeľni pristihla Nora. Zachovala sa celkom inak ako by som bol čakal. Sedel som na vani, v ruke som držal penis a… Zrazu som nevedel, čo s celou tou situáciou.  Nora ku mne pristúpila bližšie, kľakla si, a po pár pohyboch si ho dala do úst. Presne vedela ako na to. To moja Bea nikdy nevedela dobre fajčiť.

Po chvíli som ju otočil a zobral si ju zozadu. Napriek dvom pôrodom bola jej vagína úzka a telo ohybné ako prútik. Spravil som sa po pár minútach a po tomto nevšednom čísle som ostal celkom vygumovaný. Bea nebola doma, Nora sa vrátila za spiacou Miškou a ja som zrazu nevedel, čo robiť. Nora mi neskôr v kuchyni ponúkla tajné spojenectvo. Mohli sme ostať „kamaráti s benefitmi“. Aj keď mi rozum hovoril, nech to nerobím, súhlasil som. Už pri tom samotnom áno sa mi staval v gatiach.

Večer som sa miloval s Beou, doobeda som prášil Noru. A robil som to tak naplno, akoby to malo byť naposledy. Miloval som to s ňou robiť, bolo to šialené. Zakázané. Hriešne. Bol som na plnej čiare neverný a užíval som si to. Až si jedného dňa Nora našla priateľa a na mňa sa vykašľala. Pomaly ale natrvalo. Na jednej strane som bol rád, že už nerobím niečo, z čoho by mohla byť moja zákonitá smutná, no na druhej strane mi chýbal vášnivý sex so svokrou. Najhoršie na tom celom bolo, že som Beu nevedel naučiť sexovať tak, aby som z nej bol celý paf. Po troch rokoch sme sa rozviedli, no na sex s Norou myslím dodnes.

Za príbeh ďakujeme Mirovi.