Presunúť na hlavný obsah

Najlepšie platená topmodelka sveta nás pustila do súkromia: Vďaka tomuto má postavu snov!

Zahraničné celebrity

Čo Gisele Bündchen robí, že vyzerá ako dokonalá a zároveň ako jedna z nás?

Prísun čistej energie po celý deň

Tohto sa Gisele Bündchen drží a praktizuje vo všetkom. Každý nový deň začína tým, že sa na sekundu po prebudení zastaví a popremýšľa o tom, aké privilégium je byť nažive a zdravá.  Ráno začína pitím teplej vody s citrónom. Počas dňa sa osviežuje kokosovou vodou alebo smoothie nápojom, ktorý podľa fotografií na Instagrame obľubuje aj jej dcéra. Jej najobľúbenejším nápojom je však čistá voda, ktorá ako hovorí hydratuje, vyživuje a dáva život.

Čítajte tiež: Odborníci sa vyjadrili na tému pitia citrónovej vody: Toto sú mýty, ktorým bežní ľudia veria

Jej celodenné menu raňajky väčšinou pozostávajú práve z takejto čistej energie ovocia a zeleniny. Jej obed či večera pozostávajú z ingrediencií ako cvikla, sladké zemiaky, hydinové mäso predovšetkým hus, paradajky, avokádo, či brokolica. No Gisele nepohrdne ani naozaj výdatným jedlom, čo naposledy dala najavo statusom, v ktorom do nebies vychválila exkluzívnu kuchyňu Dana Barbera. A dodala, že je to jedno z najlepších jedál, aké v živote jedla. 

Takto sa stará o svoje telo

Ako správna matka zapojí Gisele do svojich pohybových aktivít aj svoje deti. Napríklad jej syn je jej obľúbeným pomocníkom pri cvičení acro yogy, ktorá je spojením tradičnej yogy a akrobacie. A svoje ratolesti nevynechá ani pri lyžovaní, ktoré si prednedávnom užila spolu s rodinou. Ako sama hovorí, lyžovanie a beh v lese sú pre ňu dva najlepšie prostriedky ako si vyčistiť hlavu. Okrem tohto Gisele miluje aj jazdu na koni, ktorú si vychutnáva opäť najradšej v spoločnosti rodiny. A keď má ešte trocha času, nepohrdne ani dobrou knihou so šálkou čaju v ruke. 

Vďačná za svoje šťastie

Brazílska topmodelka si uvedomuje, že mala v živote obrovské šťastie, za ktoré je aj vďačná a preto sa snaží motivovať aj svojich fanúšikov na sociálnych sieťach: „Každý z nás má moc zmeniť svoju vlastnú realitu. Nikdy neviete, kedy vyvinutie akéhokoľvek úsilia nezmení len naše vlastné životy, ale môže zmeniť aj svet okolo nás. Dôležité je urobiť prvý krok."