Presunúť na hlavný obsah

Naše známe tváre, ktoré vás inšpirujú ísť do fitka: Tieto kočky sa vďaka športu pýšia exkluzívnym telom!

Slovenské celebrity

Vypracované bruško, zadok ako broskyňa či štíhle pevné nohy? To je len malá ukážka toho, čím sa krásky pochválili na sociálnych sieťach.

Mária Zelinová

Štíhla modelka sa vždy pýšila krásnym telom, no v poslednej dobe je jej figúra priam výstavný kus! Dlhé nohy, osí driek a pevné paže sú Máriinými veľkými prednosťami. Odkedy táto moderátorka a modelka v jednej osobe navštevuje posilňovňu, doslova a do písmena prekvitá.

Eva Martinková

Rodáčka z Banskej Bystrice, ktorá sa pred pár rokmi uchádzala o titul najkrajšej Slovenky, sa svojmu telu venuje už viac ako osem rokov! Ocenenia za svoje sexi krivky zbiera ako na bežiacom páse. Blondínka sa na sociálnych sieťach pýši najmä svojím vypracovaným zadočkom, ktorý je snom takmer každej ženy. Rozhodne vás motivuje ísť si aspoň zabehať.

Silvia Križanová

Bývalá finalistka súťaže krásy vďačí za dokonale tvarované telo pravidelnému športu. Na jej profile nájdete fotiek z posilňovne či pri inej športovej aktivite naozaj neúrekom. Práve vďaka každodenným tréningom je Silvia v špičkovej forme tristošesťdesiatpäť dní v roku.

Lucia Mokráňová

Kedysi patrila medzi dievčatá krv a mlieko, dnes je z nej inštruktorka, ktorá pomáha ženám dostať sa do formy. Ona sama si pravidelne „nakladá“ naozaj ťažké tréningy, ktoré dokumentuje videami. Lucia je dnes v lepšej forme ako kedykoľvek predtým.

Romana Škamlová

Podnikateľka a bývalá modelka Romana Škamlová sa po pôrode bleskurýchle dostala do perfektnej formy. Joga, beh a iné aktivity ju udržujú fit a štíhlu. Romana sa môže pochváliť aj vypracovaným bruškom a ohybným telom, ktoré jej závidia mnohé!

Mohlo by vás zaujímať: Známe tváre nášho šoubiznisu podľahli trendu vyrysovaného bruška: Ktorá ho má podľa vás NAJ?

Nikola Weiterová

Táto drobná brunetka ide príkladom mnohým ženám. Dokázala sa vypracovať natoľko, že vďaka svojmu telu žne jeden úspech za druhým. Pozor, nič však nie je zadarmo, Nikola trávi v posilňovni aj niekoľko hodín denne!

Prečítajte si viac o jej tréningoch: Toto je najvypracovanejšie telo v slovenskom šoubiznise: Ako vyzerajú tréningy tejto krásky?

Ktorá zo spomínaných krások má podľa vás najkrajšie telo?

spolu hlasovalo 686 ľudí

- Najčítanejšie -