Fúha, to je ale kočka: Kedysi nevýrazná Slovenka prešla poriadnou zmenou, dnes je sexi ako nikdy predtým!

Pamätáte si skromnú speváčku Kristínu Pelákovú, ktorá celé Slovensko donútila „hmkať“ si pesničku o Horehroní? Dnes je z nej celkom iná žena!

Speváčka Kristína ukázala, že je kus ženy!

Speváčka Kristína ukázala, že je kus ženy!

Dvadsaťosemročná speváčka naposledy zažiarila v tanečnej súťaži Tanec snov, kde sa jej podarilo odhaliť celkom inú stránku, na ktorú u nej nie sme zvyknutí.

Mohlo by vás zaujímať: Bacuľka Ivana Christová je žena, ktorá vzbudzuje obdiv: Takto ju vidí len málokto!

Odhodila zábrany

Kristína, ktorá pochádza zo Svidníka, prerazila na Slovensku ako jemné žieňa, ktoré volilo skôr decentnejšie outfity. Dnes speváčka, ktorá boduje najmä v Čechách, ukazuje zo svojho tela oveľa viac. Sympatická Kristína sa pýši naozaj výstavnou postavičkou, za ktorú by sa nehanbila ani modelka, preto sú jej outfity čoraz úspornejšie a odvážnejšie. Krásna východniarka jednoducho dospela a svojmu publiku pravidelne dokazuje, že už nie je len sympatické dievča „odvedľa“, ale žena, ktorá vie, čo chce. 

Plánuje rodinu

Hnedovláska chce stihnúť dieťa ešte predtým ako oslávi tridsiatku. Speváčka momentálne drží závratné tempo, ktoré by pri dieťati rozhodne nestíhala. Zahrala si v najnovšej českej komédii Život je život, stíha koncertovať a svedomito sa počas súťaže Tanec snov pripravovala aj na tvrdé tréningy. Vďaka týmto aktivitám celému Slovensku ukázala, že všetko do čoho sa pustí, robí naplno. Aj energická Kristína však plánuje spomaliť - s priateľom a manažérom v jednej osobe, by chceli žiť blízko prírody, mimo ruchu povinností a veľkomesta. 

Prečítajte si: Slovenský futbalista ukázal dlhoočakávanú foto: Takto sa teší z malej princeznej, ktorú má so známou misskou

 

Foto:
Ján Zemiar, archív Topky (Martina Nemčeková), Facebook
Zdroj:
fem

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba